BranżaStrefa IFSWdrożeniaRynek

System IFS Applications wsparciem kluczowych procesów dla firmy z sektora lotnictwa i obrony

Rozwiązanie IFS będzie wspierać m.in. realizację projektów związanych z budową lekkich myśliwców firmy Calidus. Funkcjonalność zintegrowanego systemu IFS Applications obejmie procesy związane z finansami, kadrami, łańcuchem dostaw oraz zarządzania projektami i dokumentacją. Zdaniem przedstawicieli firmy ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich za wyborem oprogramowania IFS przemawiała funkcjonalność, renoma oraz łatwość wdrożenia.

System IFS Applications wsparciem kluczowych procesów dla firmy z sektora lotnictwa i obrony

Rozwiązanie firmy IFS będzie obejmować moduły do obsługi finansów, działu kadr, łańcucha dostaw oraz zarządzania projektami i dokumentacją. Z jego pomocą firma Calidus będzie zarządzać wszystkimi kluczowymi projektami, w tym również produkcją nowych lekkich myśliwców B-250 prezentowanych na targach Dubai Airshow w dniach 12–16 listopada.

Ze względu na intensywny rozwój firmy i poszerzenie liczby prowadzonych projektów w ciągu ostatnich dwóch lat, firma Calidus teraz potrzebuje nowego rozwiązania, które sprosta szybko zmieniającym się wymogom jej działalności. Za pomocą IFS Applications firma Calidus zautomatyzuje kluczowe procesy w celu zwiększenia wydajności, zmniejszenia kosztów oraz umożliwienia pełnego wglądu w prowadzone działania, co pozwoli trafniej podejmować decyzje biznesowe. Zoptymalizowane pod kątem branży funkcje i elastyczność systemu IFS Applications sprawiają, że nie są potrzebne dodatkowe zmiany konfiguracji, a wdrażanie nie potrwa długo.

Jeden z najnowszych projektów firmy Calidus wspieranych przez rozwiązanie firmy IFS – lekki myśliwiec B-250 – został zaprezentowany na targach Dubai Airshow w dniach 12–16 listopada 2017.

Firma Calidus zdecydowała się na rozwiązanie firmy IFS ze względu na jej renomę w branży oprogramowania dla przedsiębiorstw, a także skuteczność wdrażania rozwiązań u innych producentów z sektora obrony. Ponieważ Calidus to przedsiębiorstwo technologiczne o dużym tempie rozwoju, potrzebowało ono dostawcy oprogramowania, który sprosta szybko zmieniającym się potrzebom firmy. Elastyczność i skalowalność systemu IFS Applications świetnie się sprawdzi w obliczu intensywnej ekspansji rynkowej firmy Calidus.

Przeczytaj również
Trendy 21: HOT or NOT? Typuje Artur Groszek, PKN Orlen

Luis Ortega, dyrektor zarządzający oddziału IFS na obszar Bliskiego Wschodu Afryki i Azji Południowej, stwierdził: „To, że tak szybko rozwijająca się firma zdecydowała się wdrożyć system IFS Applications, potwierdza jego elastyczność. Intensywna ekspansja rynkowa firmy Calidus wymaga wszechstronnego wglądu w procesy i działalność, by ułatwić podejmowanie decyzji biznesowych na podstawie danych. Produkcja i remonty w sektorze lotnictwa i obrony to szybko rozwijający się rynek na Bliskim Wschodzie. Firma Calidus dołączyła do poszerzającego się grona klientów firmy IFS w tym rejonie, którzy przekonali się o naszej znajomości potrzeb branżowych w tych dziedzinach”.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *