PracaProgramowanie

Szwedzki producent gier szuka programistów w Krakowie

W Krakowie swoje biuro otwiera specjalizująca się w tworzeniu gier online, szwedzka firma NetEnt. Tylko do końca roku w nowym ośrodku szwedzkiego producenta pracę ma znaleźć ok. 50 programistów Java i HTML5, a także grafików. Szczególnie poszukiwani mają być specjaliści dysponujący kreatywnym i niekonwencjonalnym podejściem do rozwiązywania stawianych im zadań.

Szwedzki producent gier szuka programistów w Krakowie

Pod koniec roku w krakowskim biurze firmy NetEnt pracować ma niemal 50 osób. Poszukiwane są m.in. osoby dysponujące wiedzą na temat zwinnych metod realizowania projektów związanych z rozwojem aplikacji, programiści Java i HTML5, a także graficy. Rekrutacja ma być jednak kontynuowana także w przyszłym roku. “Zwracamy uwagę nie tylko na doświadczenie zawodowe, ale przede wszystkim na umiejętności miękkie. Poszukujemy osób kreatywnych i z wyobraźnią, z nieszablonowym i innowacyjnym podejściem do zadań, otwartych na pracę zespołową. Przede wszystkim takich, którzy chcą zgłębić tajniki tworzenia gier” – podkreśla Małgorzata Cumber, HR Manager w firmie NetEnt.

Tym co ma wyróżniać firmę NetEnt na krakowskim rynku pracy jest unikalna atmosfera pracy, orientacja na nowe technologie oraz innowacyjne podejście do projektów. “Ze względu na dużą liczbę poszukiwanych specjalistów IT proces rekrutacji w tym sektorze jest znacznie utrudniony. Poszczególne firmy chcą dziś zatrudnić nawet po kilkaset osób. W NetEnt wiemy, że dla naszych pracowników bardzo duże znaczenie ma m.in. twórcze środowisko pracy oraz stosowanie nowoczesnych i innowacyjnych technologii, które im oferujemy na co dzień. Jednak największym naszym atutem, jakim przyciągamy potencjalnych kandydatów, jest zakres pracy: współtworzenie (nawet co miesiąc) nowej gry online i możliwość podejmowania samodzielnych inicjatyw, które mogą wpłynąć na efektywność działania firmy” – dodaje Małgorzata Cumber. Z rozwiązań szwedzkiego producenta korzystają m.in. największe internetowe kasyna. Tworzone przez zespół NetEnt gry są dostępne także za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Firma NetEnt działa na rynku od 20 lat.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *