Rynek

Tech Data europejskim dystrybutorem Google Glass Enterprise Edition 2

Firma Tech Data została autoryzowanym partnerem dystrybucyjnym Glass Enterprise Edition 2 w Europie. Na mocy tej umowy partnerzy spółki z całego regionu, w tym z Polski, mogą uzyskiwać dostęp i tworzyć rozwiązania z użyciem tych inteligentnych okularów – poinformowali przedstawiciele Tech Data.
Tech Data europejskim dystrybutorem Google Glass Enterprise Edition 2

Okulary Glass Enterprise Edition 2 zaprojektowano z przeznaczeniem dla profesjonalistów z różnych branż sięgających podczas swojej pracy po różnego rodzaju informacje i dane (np. w handlu detalicznym, produkcji, opiece zdrowotnej czy logistyce) w celu zwiększenia produktywności oraz komunikacji w czasie rzeczywistym. Urządzenie zaprojektowane przez Google zapewnia wyświetlaną na ekranie, aktywowaną głosem pomoc, którą można nosić ze sobą, a właściwie na sobie, przez cały dzień pracy, umożliwiając dwukierunkową komunikację, szkolenie w odpowiednim czasie i rozwiązywanie problemów dzięki funkcji „zobacz, co widzę”.

„Cieszymy się, że możemy dalej poszerzać naszą ofertę rozwiązań rozszerzonej i wirtualnej rzeczywistości oraz pomóc Google we wprowadzeniu tego produktu do europejskich kanałów IT i telekomunikacji. Z niecierpliwością czekamy na wsparcie, jakiego możemy udzielić naszym partnerom w tworzeniu ekscytujących i skutecznych rozwiązań dla ich klientów końcowych” – powiedział Luc van Huystee, vice president, Mobility and Consumer Electronics Solutions, Europe w Tech Data.

Glass współpracuje z różnymi rozwiązaniami programowymi, które są wybierane w zależności od przypadku użycia. I tak, Tech Data może pomóc partnerom w tworzeniu niestandardowych rozwiązań spełniających specyficzne wymagania biznesowe klientów końcowych, korzystając z szerokiego portfolio oprogramowania i platformy Tech Data Software Store do udostępniania, licencjonowania oraz odnawiania, podkreślają specjaliści spółki.

Przeczytaj również
Intel wygrał w USA rządowy przetarg dotyczący rozwoju wyspecjalizowanych układów obliczeniowych

Za rozwój sprzedaży Glass Enterprise Edition 2 odpowiada w Polsce zespół Tech Data Mobile kierowany przez Business Unit Managera, Macieja Jarmińskiego.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *