Zmiany kadrowe

Thomas Knorr pokieruje zespołem presales firmy IFS w naszym regionie

Objął stanowisko dyrektora ds. obsługi przedsprzedażnej w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i Europie Wschodniej. W nowej roli Thomas Knorr będzie odpowiadał m.in. za zapewnienie wsparcia dla klientów IFS – także z Polski – na wczesnych etapach projektów cyfrowej transformacji.

Thomas Knorr pokieruje zespołem presales firmy IFS w naszym regionie

Przedstawiciele kierownictwa firmy IFS podkreślają, że dzięki oparciu projektów cyfrowej transformacji biznesu na nowoczesnych rozwiązaniach klasy ERP możliwe staje się zmodernizowanie nawet najbardziej złożonych procesów. Powodzenie realizacji tego rodzaju projektów w dużej mierze wymaga jednak od zaangażowania ze strony dostawców rozwiązań biznesowych. “Od dostawców technologii oczekuje się obecnie, że będą wspierać firmy i doradzać im już od samego początku. Zatrudniając Thomasa Knorra, zyskaliśmy doświadczonego i kompetentnego menedżera w naszym dziale obsługi przedsprzedażnej, który łączy w sobie pasję do technologii z szeroką wiedzą w dziedzinie cyfryzacji i oprogramowania ERP. Jestem przekonany, że Thomas nie tylko istotnie się przyczyni do naszego sukcesu, lecz także znacznie ułatwi naszym klientom cyfrową transformację” – mówi Marcus Pannier, dyrektor zarządzający IFS na region DACH i Europy Wschodniej.

Thomas Knorr jest związany z branżą IT od kilkunastu lat. Posiada doświadczenie zarówno w zarządzaniu zespołem presales, jak i w sprzedaży oprogramowania biznesowego. Bezpośrednio przed objęciem nowej roli w IFS był związany z firmą Workday. Wcześniej, w latach 2011 – 2019 Thomas Knorr pracował w firmie SAP, gdzie odpowiadał m.in. za obsługę przedsprzedażną dla rozwiązań SAP S/4HANA Cloud na regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Swoją karierę zawodową Thomas Knorr rozpoczął w niemieckim oddziale IFS. Pełnił wówczas rolę konsultanta ds. oprogramowania. Pracował także w dziale presales. “Dzięki rozwiązaniom IFS firmy mogą uruchamiać wszystkie swoje procesy z jednego źródła i na przyszłościowej platformie. Bardzo się cieszę, że mogę być częścią tej rozwijającej się firmy oraz oferować dotychczasowym i potencjalnym klientom atrakcyjną alternatywę dla starszych kolosów z branży oprogramowania” – mówi Thomas Knorr. “W ciągu ostatnich kilku lat firma IFS bardzo intensywnie się rozwijała, a obecnie oferuje pełny zakres swoich produktów w chmurze zapewniającej ich ciągłą aktualność, nie zapominając jednocześnie o tym, jak ważne jest oferowanie klientom różnych opcji wdrożenia” – dodaje.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *