Branża ITRynek

Todis Consulting przejmuje obsługę wdrożeń Deltek Maconomy w Czechach

Todis Consulting został wyłącznym partnerem koncernu Deltek w Republice Czeskiej. Oznacza to, że Todis Consulting przejął obsługę klientów amerykańskiej firmy w Czechach, a także obsługę sprzedaży rozwiązań Deltek do nowych klientów z sektora usług profesjonalnych. Przedstawiciele firmy Todis informują też o nawiązaniu współpracy z konsultantami oprogramowania Maconomy w Czechach.

Todis Consulting przejmuje obsługę wdrożeń Deltek Maconomy w Czechach

Todis Consulting jest wyłącznym partnerem koncernu Deltek na terenie Polski od 2006 roku i specjalizuje się we wdrożeniach oprogramowania Maconomy w branżach, takich jak: reklamowa, inżynieryjna, doradztwa podatkowego i prawnego, a także dla instytucji badawczych. Według przedstawicieli firmy Todis uzyskanie statusu wyłącznego partnera Deltek na terenie Czech stanowi potwierdzenie wysokich kompetencji w zakresie realizacji projektów wdrożeniowych rozwiązania przeznaczonego przede wszystkim dla organizacji działających w reżimie projektowym.

Wywodzące się z Danii rozwiązanie Maconomy jest rozwijane od 30 lat. Pierwsza wersja tego systemu klasy ERP została wydana w 1991 roku. Funkcjonalność oprogramowania Maconomy koncentruje się wokół procesów typowych dla przedsiębiorstw prowadzących działalność projektową. W szczególności rozwiązanie to skierowane jest do firm z sektora usług profesjonalnych. Oprogramowanie Maconomy wykorzystywane jest głównie przez agencje reklamowe, agencje Public Relations, firmy doradcze, informatyczne, instytuty badawcze oraz kancelarie adwokackie. System wspiera m.in. planowanie pracy, zarządzanie projektami, obsługę klientów, kontrolę wykorzystania zasobów ludzkich, a także specyficzne wymagania finansowo-księgowe. Od 2010 roku oprogramowanie Maconomy rozwijane jest przez amerykańską firmę Deltek.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *