Zmiany kadrowe

Tomasz Majcherek objął stanowisko dyrektora konsultingu IFS w regionie

Jako nowy Dyrektor Działu Consultingu IFS Poland & Europe East Tomasz Majcherek zapowiada m.in. rozwój oferty usług konsultingowych oraz kompetencji zespołu.

Tomasz Majcherek objął stanowisko dyrektora konsultingu IFS w regionie

„Dołączenie do dynamicznego i odnoszącego duże sukcesy polskiego zespołu IFS jest dla mnie naturalną kontynuacją rozwoju zawodowego. Postawiono przede mną ambitne cele, gdyż nasi klienci zasługują na najwyższą jakość usług. Zespół, którym mam przyjemność kierować będzie nie tylko zdobywał nowe kompetencje w obszarach, w których dotychczas nie funkcjonowaliśmy, ale także zwiększał swoje zasięgi poprzez nowych, wysoko wyspecjalizowanych ekspertów. Nadchodzący rok to rok wyzwań, ale też planów, które mają na celu dostarczenie najlepszego Moment of Service” – mówi Tomasz Majcherek, dyrektorem działu consultingu IFS Poland & Europe East.

Zadaniem nowego dyrektora działu konsultingu w regionalnych strukturach IFS będzie także utrzymanie dynamicznego wzrostu firmy, także w tym obszarze. Przedstawiciele firmy IFS podkreślają bowiem, że lokalny zespół IFS od początku 2021 roku urósł o niemal 80 proc. Tak wysoka dynamika rozwoju w obszarze wysoce specjalistycznych usług oraz rozwiązań oferowanych przez firmę IFS ma stanowić potwierdzenie m.in. dla systematycznego wzrostu zapotrzebowania na usługi produktowe i consultingowe IFS. Tylko w przyszłym roku do lokalnego zespołu działu konsultingu IFS dołączyć ma kilkanaście kolejnych osób. Rekrutacja ma rozpocząć się w najbliższych tygodniach.

„Niezaprzeczalnie Tomasz Majcherek będzie dużym wsparciem dla naszego zespołu. Jego doświadczenie, znajomość branży są odpowiedzią na stale rosnące potrzeby naszych klientów na usługi consultingowe IFS. Zespół nieustannie się rozwija, podejmując nowe wyzwania realizuje ambitną strategię IFS” – zapewnia Marek Głazowski, prezes IFS Polska&EE.

Przeczytaj również
Paul Cormier dyrektorem generalnym Red Hat

Przez ostatnie dwa lata Tomasz Majcherek był związany z firmą InfoConsulting, która świadczy m.in. usługi doradcze i wdrożeniowe w obszarze rozwiązań IFS. W randze wiceprezesa odpowiadał za usługi – w tym wdrożenia, utrzymanie – a także działalność rozwojową. W latach 2017 – 2020 Tomasz Majcherek piastował stanowisko dyrektora generalnego i prezesa zarządu firmy ProALHPA Polska. Wcześniej, od 2014 do 2017 roku zajmował stanowisko dyrektora sprzedaży w SAP Polska. Niemal dekadę temu Tomasz Majcherek pełnił też funkcję konsultanta w firmie EY i specjalizował się w realizacji projektów transformacyjnych. Karierę rozpoczynał zaś w firmie Ericsson, z którą – w różnych rolach – związany był przez ponad 14 lat.

Tomasz Majcherek ukończył Wydział Zarządzania na Politechnice Wrocławskiej. Jest też absolwentem studiów Executive MBA na Uniwersytecie Warszawskim i University of Illinois, obecnie kontynuuje certyfikację Digital Transforation na Massachusetts Institute of Technology.

Na stanowisku dyrektora działu consultingu IFS Poland & Europe East zastąpił Jarosława Zielińskiego, który obejmuje nowe stanowisko w ramach regionalnych struktur firmy IFS.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *