Zmiany kadrowe

Tomasz Rokita dołączył do zarządu Diebold Nixdorf w Polsce

Wcześniej odpowiadał on w Diebold Nixdorf za sektor bankowy. Wśród priorytetów na 2020 r. firmy znajduje się dalsze wsparcie cyfrowej transformacji oddziałów bankowych i zarządzania obiegiem gotówki, uwzględniające zmiany legislacyjne i otoczenia rynkowego, z którymi mierzą się instytucje finansowe.

Tomasz Rokita dołączył do zarządu Diebold Nixdorf w Polsce

Tomasz Rokita związany jest z Diebold Nixdorf od ponad 13 lat. Już po fuzji firm Diebold i Wincor Nixdorf odpowiadał za rozwiązania dla sektora bankowego na terenie Polski i Ukrainy. Od niemal 1,5 roku kieruje działaniami firmy w tym w obszarze, w zakresie produktów i usług. Z początkiem października 2019 r. został powołany przez Radę Nadzorczą spółki na stanowisko członka zarządu.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy Diebold Nixdorf wprowadził nową linię samoobsługowych urządzeń DN Series. Jest to nowa seria bankomatów z oprogramowaniem umożliwiającym nowoczesną, spersonalizowaną obsługę. Bazuje ona na najlepszych doświadczeniach zebranych w ostatnich latach i jest autorskim rozwiązaniem firmy. Pierwsze urządzenia DN Series pojawiły się we wrześniu 2019 roku w uruchomionym w Warszawie przy ul. Złotej 44 pierwszym w Polsce oddziale Santander Bank Polska działającym w nowym formacie Work/Café.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *