Rynek

Warszawskie biuro Datalogic będzie wspierać rozwój firmy w regionie

Otwarcie nowego biura ma stanowić ważny etap w kierunku umacniania pozycji firmy Datalogic w Polsce oraz regionie Europy, Środkowego Wschodu i Azji. Zespół warszawskiego ośrodka Datalogic ma aktywnie angażować się w sprzedaż rozwiązań dla handlu detalicznego, transportu, logistyki, produkcji oraz opieki zdrowotnej.

Warszawskie biuro Datalogic będzie wspierać rozwój firmy w regionie

Firma Datalogic specjalizuje się w rozwiązaniach z zakresu automatycznego gromadzenia i przetwarzania danych, automatyki przemysłowej, a także obsługi kodów kreskowych oraz czujników, systemów wizyjnych i laserowych urządzeń znakowania. Przedstawiciele firmy podkreślają, że otwarcie nowego biura w Warszawie stanowi ważny etap w kontekście strategicznych planów rozwoju działalności Datalogic. “Budynek w centrum Warszawy pokazuje naszą obecność na rozwijającym się polskim rynku i jednocześnie, pozwala naszemu zespołowi sprzedaży oraz zespołowi technicznemu zademonstrować szeroką gamę rozwiązań dla handlu detalicznego, transportu, logistyki, produkcji oraz opieki zdrowotnej” – mówi Krzysztof Tkotz, Regional Manager Eastern Europe w Datalogic ADC.

Z oficjalnych informacji wynika, że Warszawa – jako jeden z najważniejszych ośrodków handlowych w Europie Wschodniej – pełnić będzie istotną rolę dla realizacji planów rozwoju firmy Datalogic w całym regionie. Warto dodać, że w czerwcu br. nowe przedstawicielstwo Datalogic powstało także w Wielkiej Brytanii.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *