AplikacjeBranża ITProgramowanieRynek

Weź udział w konferencji Microsoft Build! Obejrzyj transmisję na żywo!

Microsoft Build to organizowana od 9 lat konferencja dla deweloperów, inżynierów, a także studentów i osób zawodowo związanych z technologiami Microsoft. Tegoroczna edycja Microsoft Build będzie poświęcona m.in. zagadnieniom związanym z efektywną pracą zdalną i hybrydową, cyfrową transformacją, sztuczną inteligencją, czy modelem chmury obliczeniowej. Zapraszamy do obejrzenia transmisji na żywo – początek już 25 maja o godz. 17:30 polskiego czasu.

Zapraszamy do oglądania transmisji z konferencji Microsoft Build 2021 na żywo, bezpośrednio w serwisie itwiz.pl:

Tematyka tegorocznej, organizowanej w trybie online, konferencji skupiona będzie wokół zagadnień związanych z efektywną pracą zdalną i hybrydową. Można więc oczekiwać m.in. zapowiedzi nowych usług, funkcjonalności oraz narzędzi dla programistów właśnie w tym obszarze. W obliczu zmian społecznych i gospodarczych związanych z pandemią COVID-19 dynamiki nabrały też różnego rodzaju projekty z zakresu cyfrowej transformacji biznesu, w tym – wykorzystania modelu chmury obliczeniowej, sztucznej inteligencji, a także dynamicznego dostosowywania, skalowania i rozwijania aplikacji biznesowych. Zagadnienia te z pewnością zostaną szczegółowo omówione podczas konferencji Microsoft Build 2021. Można oczekiwać również ogłoszenia nowości związanych z rozwiązaniami, takimi jak: GitHub, Microsoft Power Platform, Visual Studio, a także środowiskami Windows oraz Microsoft 365.

Konferencja rozpocznie się 25 maja 2021 roku o godz. 17:45 polskiego czasu. Transmisję na żywo udostępniamy powyżej.

Przedstawiciele koncernu Microsoft podkreślają m.in., że w ciągu ostatnich miesięcy zaangażowanie i umiejętności osób związanych z tworzeniem oprogramowania biznesowego nierzadko decydowały nie tylko o efektywności, ale wręcz możliwościach prowadzenia działalności biznesowych w nowych realiach. Kompetencje związane z programowaniem nabierają też dodatkowego znaczenia w kontekście postępującej digitalizacji kolejnych produktów i kanałów kontaktu z klientami. Organizatorzy zapewniają, że tegoroczna konferencja skierowana jest do wszystkich deweloperów – od tych, zaangażowanych w tworzenia różnego rodzaju aplikacji, przez inżynierów danych, specjalistów ds. bezpieczeństwa IT, ale też członków społeczności startupów i innych osób biorących udział w procesach rozwoju oprogramowania i produktów cyfrowych.

W roli prelegentów wystąpią m.in.: Satya Nadella, dyrektor generalny Microsoft, a także szefowie najważniejszych działów biznesowych koncernu, w tym: Amanda Silver, wiceprezes Microsoft odpowiedzialna za rozwój produktów dla deweloperów; Scott Hanselman, Scott Guthrie, Kayla Cinnamon, Donovan Brown i Kevin Scott. Nie zabraknie także prezentacji partnerów oraz klientów Microsoft, którzy odpowiedzą m.in. o konkretnych zastosowaniach prezentowanych rozwiązań.

Konferencja Microsoft Build 2021 odbędzie się w następujących godzinach czasu polskiego:

  • Dzień pierwszy: 25.05 17:30 – 26.05 24:00
  • Dzień drugi: 26.05 11:30 – 27.05 22:30
  • Dzień trzeci: 27.05 12:00 – 27.05 17:00

Szczegółowa agenda dostępna jest na stronie: https://mybuild.microsoft.com/sessions. Rejestracji można dokonać bezpłatnie na stronie: https://mybuild.microsoft.com/home. Co ważne, rejestracja na wydarzenie nie jest niezbędna, aby obejrzeć na żywo transmisję z wydarzenia.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *