Branża ITRynek

Zapraszamy do badania opinii NASK PiB “Sztuczna Inteligencja w biznesie”

Pracownia Badań Społecznych w ramach Pionu Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej (NASK) – Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie przygotowuje badanie poświęcone trendom i przyszłości technologii opartych na sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowym w gospodarce.

Zapraszamy do badania opinii NASK PiB “Sztuczna Inteligencja w biznesie”
Artificial Intelligence Concept

Pragnąc, aby wyniki były jak najbardziej reprezentatywne, chcielibyśmy objąć badaniem przedstawicieli wiodących polskich przedsiębiorstw: osoby zarządzające spółkami, kierowników odpowiedzialnych za strategię rozwoju czy menedżerów zajmujących się obszarami badań i nowych technologii. W związku z powyższym zwracamy się do Państwa organizacji z zaproszeniem do współpracy w zakresie realizacji projektu.

Celem badania jest poznanie opinii reprezentantów polskiego biznesu na temat perspektyw i trendów rozwoju rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji. Jest to badanie ilościowe metodą internetową (ok. 10 minut na wypełnienie ankiety z pytaniami zamkniętymi). Wyniki badania zostaną ogłoszone 23 października na konferencji SECURE 2018 w Warszawie.

Aktywna ankieta dostępna jest pod adresem: https://ankiety.nask.pl/index.php/245899?lang=pl

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *