Cyberbezpieczeństwo

Zapraszamy na konferencję SECURITY CASE STUDY 2016

ITwiz jest patronem medialnym konferencji SCS 2016. Zapraszamy do udziału. Konferencja odbędzie się w dniach 14-15 września 2016 roku w Warszawie. Konferencji towarzyszyć będą warsztaty prowadzone przez CIRCL.LU, SHODAN.IO, ComCERT i SEKURAK.PL, które odbędą się w dniach 13 i 16 września 2016.

Zapraszamy na konferencję SECURITY CASE STUDY 2016

W trakcie konferencji SECURITY CASE STUDY prelegenci przedstawią bardzo ważne tematy dla polskiego i międzynarodowego bezpieczeństwa cyberprzestrzeni, jak również techniczne aspekty bezpieczeństwa cybernetycznego, prezentacje w ulubionej formule „case studies”. Wśród nich zobaczymy m.in.: Mikko Hypponena, Chief Research Officer w F-Secure; Johna Matherly twórcy Shodan.io; Alexandrea Dulaunoy i Raphela Vinot z CIRCL.LU; Wojciecha Wiewiórowskiego Zastępcę Europejskiego Inspektora Ochrony Danych; Marka Bieńkowskiego z Najwyższej Izby Kontroli; Adam Heartle z ISACA i wielu innych.

Dla czytelników ITWiz organizatorzy przewidzieli rabat 15% zniżki – kod rabatowy ITWiz_15SCS.

Nie tylko instytucje rządowe i duże przedsiębiorstwa stają się celem ataków, również mniejsze firmy, a także przeciętni użytkownicy komputerów. Wszystko to powoduje, że handel nabytą informacją rośnie. Publiczne i prywatne organizacje regionu Europy Środkowo-Wschodniej muszą również wziąć pod uwagę zagrożenia tego typu i muszą aktywnie podejmować walkę z zagrożeniami cybernetycznymi – w tym szpiegostwem internetowym -potrzebne są działania zapobiegawcze i zaradcze. W związku z tym bezpieczeństwo ICT staje się strategiczną materią, warunkiem stabilności i wzrostu organizacji. Jak pokazują ostatnie badania ‘Połączenie między nielegalnym oprogramowaniem i naruszeniami bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni’ – przeprowadzone przez IDC oraz National University of Singapore – średnie straty korporacji związane z działalnością zorganizowanych grup cyberprzestępczości, może osiągnąć 315 mld USD rocznie” – komentują organizatorzy konferencji. “Dlatego zapraszamy na konferencję SCS 2016, spotkanie gdzie pojawią się najwięksi światowi eksperci ds. cyberbezpieczeństwa, merytoryczne wykłady, praktyczne warsztaty. Chcielibyśmy aby SCS 2016 było źródłem wiedzy, okazją do rozwinięcia umiejętności, wymiany doświadczeń z ekspertami” – dodają.

Poprzednie dwie edycje konferencji SECURITY CASE STUDY zgromadziły wśród uczestników: naukowców oraz specjalistów ds. bezpieczeństwa IT z administracji publicznej, przemysłu, sektora finansowego i środowisk akademickich, twórców oprogramowania, badaczy bezpieczeństwa, administratorów.

Podczas konferencji SECURITY CASE STUDY firmy z branży bezpieczeństwa IT  będą prezentowały swoje usługi i produkty na stoiskach w przeznaczonej specjalnie przestrzeni wystawowej. Ta część oraz niektóre prelekcje, w tym keynote – Mikko Hypponena będą udostępnione dla wszystkich zainteresowanych bezpłatnie po wcześniejszej rejestracji na stronie: https://www.securitycasestudy.pl/rejestracja/.

Szczegółowe informacje na temat programu konferencji oraz warunków uczestnictwa są dostępne na stronie internetowej konferencji SECURITY CASE STUDY.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *