MENU

Zmiany personalne w Xerox Polska

26 września 2014Blog redakcji

Rafał Kozdryk został Dyrektorem SAO (Strategic Accounts Operations) w Xerox Polska. Ponadto, Dagmara Pomirska objęła stanowisko Office Business Director i będzie odpowiadać za sprzedaż produktów z grupy Office do rynku SMB we współpracy z kanałem partnerskim.

kozdryk_xerox

Rafał Kozdryk jest odpowiedzialny za sprzedaż i dostarczanie usług strategicznym klientom Xeroxa, a także zwiększenie obecności firmy na rynkach wertykalnych. Jest to jego powrót do firmy. W latach 1998 – 2003 r. był odpowiedzialny w Xerox Polska za sprzedaż urządzeń biurowych i systemów produkcyjnych do sektora przemysłowego. Rafał Kozdryk pracował także w działach sprzedaży firm takich, jak IBM, Microsoft, Logica i Hewlett-Packard.

Z kolei Dagmara Pomirska posiada wieloletnie doświadczenie w branży technologicznej, które zdobyła m.in. w firmie Tech Data Polska, TCH Components i Datrontech Poland. Od 2 lat pracuje w Xerox Polska.

The following two tabs change content below.
Adam Jadczak

Adam Jadczak

O IT w biznesie pisze od 23 lat. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z rynkiem IT oraz informatyką w zastosowaniach biznesowych. Od września 2013 roku redaktor naczelny serwisu ITwiz.pl, od kwietnia 2014 roku redaktor naczelny magazynu ITwiz. Pomysłodawca raportu ITwiz Best 100 „Dwa oblicza IT”, wydanego w czerwcu 2015 roku.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »