Zmiany kadrowe

Zmiany w polskim oddziale Software AG

Z funkcji prezesa zarządu Software AG Polska zrezygnował Artur Kutkiewicz. Obowiązki związane z kierowaniem polskim oddziałem firmy przejmuje Seamus Devine, wiceprezes Software AG odpowiedzialny za sprzedaż w Europie Centralnej.

Artur Kutkiewicz objął – zwolnione przez Grzegorza Pindura – stanowisko prezesa Software AG Polska w sierpniu 2012 roku. Bezpośrednio wcześniej, od 2008 roku, kierował sprzedażą zaawansowanych usług w firmie Oracle. Odpowiadał za rynki Europy Wschodniej i Wspólnoty Niepodległych Państw.

Zmiany w polskim oddziale Software AG
Artur Kutkiewicz, dotychczasowy prezes zarządu Software AG Polska

Dotychczasowe obowiązki Artura Kutkiewicza przejmie wiceprezes firmy odpowiedzialny za sprzedaż w Europie Centralnej. Seamus Devine od października zeszłego roku kieruje sprzedażą w niemal 30 krajach regionu. Bezpośrednio przed objęciem tego stanowiska Seamus Devine przez 7 lat zarządzał działalnością TIBCO Software na rynkach rozwijających się – także w Polsce. Wcześniej zajmował wysokie stanowiska kierownicze w firmach takich jak: BEA Systems i OneSecure.

Z oficjalnej informacji wynika, że strategia rynkowa Software AG w Polsce będzie nadal kontynuowana. Firma zamierza koncentrować się na rozwiązaniach i usługach wspierających: procesy biznesowe, zarządzanie IT oraz przetwarzanie złożonych zdarzeń i dużych wolumenów danych.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *