Zmiany kadrowe

Zmiany w strukturze organizacyjnej Ricoh Europe – Stephen Palmer nowym CEO Eastern Europe

Ricoh Europe ogłosiło utworzenie klastra Central & Eastern Europe. W jego skład wchodzą: Ricoh Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, Węgry, Czechy i Słowacja. Nowym CEO odpowiedzialnym za zarządzanie tym regionem został Raphaël Zaccardi. Ricoh Polska, Węgry, Czechy i Słowacja będą natomiast zarządzane przez Stephena Palmera, który został mianowany CEO Eastern Europe. W Polsce rolę Country Managera powierzono z kolei Stanisławowi Pieczarze. 

Zmiany w strukturze organizacyjnej Ricoh Europe – Stephen Palmer nowym CEO Eastern Europe

Stephen Palmer związany jest z Ricoh od wielu lat i zajmował szereg stanowisk w międzynarodowych strukturach firmy. Od 2016 roku pełnił funkcję Managing Directora w Ricoh Czechy i Słowacja, a wcześniej podobną rolę w Ricoh Ireland Limited.

“Na podstawie doświadczeń zdobytych w Czechach i na Słowacji, widzę ogromny potencjał, który drzemie w rejonie Europy Wschodniej. Wierzę, że wspólnie ze Stanisławem Pieczarą, nowym Country Managerem, osiągniemy nasze ambitne cele. Klastrowa struktura umożliwi bliższą współpracę między Polską, Węgrami, Czechami i Słowacją oraz będzie podstawą naszego sukcesu w tym regionie. Jako wieloletni członek zespołu Ricoh bardzo cieszę się z nowej roli” – skomentował Stephen Palmer, CEO Eastern Europe.

Przypomnijmy, że Stanisław Pieczara dołączył do Ricoh w styczniu 2021 roku jako Sales Director. Wcześniej przez 15 lat pracował w strukturach Xerox, gdzie odpowiadał za zarządzanie sprzedażą systemów produkcyjnych oraz współpracę z partnerami.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *