Rynek

7milowy – 100 proc. wzrost przychodów w 2013 roku

Przychody firmy 7milowy należącej go Grupy BCC w 2013 wyniosły 10,7 mln zł. “Do rekordowego wzrostu przyczyniła się duża liczba nowych projektów wdrożeniowych SAP – SAP SPRINT ERP i SAP Business One” – tłumaczą przedstawiciele firmy.

7milowy – 100 proc. wzrost przychodów w 2013 roku

W 2012 r. 7milowy miał przychody na poziomie 5,1 mln zł, co oznacza wzrost obrotów w roku 2013 o 109%. Jest to najlepszy wynik firmy w jej 10-letniej historii firmy. „Nasze wyniki finansowe pokazują, że rozbudowa oferty w 2012 o rozwiązanie SAP Business One była właściwą decyzją biznesową. Umocniliśmy naszą pozycję lidera wdrożeń SAP na rynku MŚP i podkreśliliśmy specjalizację. Klienci to docenili – stąd tak spektakularny wzrost” – mówi Norbert Wierbiłowicz, prezes zarządu w 7milowym. „Z drugiej strony nasze wyniki finansowe pokazują, że mamy do czynienia z ożywieniem gospodarczym. Sektor MSP wrócił na tory rozwoju i inwestycji w narzędzia IT, w tym systemy ERP” – dodaje.

W 2013 r. 7milowy zrealizował kilkanaście kompleksowych projektów SAP. m.in. wdrożenie w Voit Polska, Adampol, Supon, Polskiej Dystrybucji Budowlanej, Aquila Yachts. Spółka nawiązała również stałą współpracę z nowymi klientami w zakresie serwisu aplikacyjnego SAP oraz realizowała projekty o charakterze doradczym np. analizy przedwdrożeniowe, audyty.

Nasze plany na 2014 rok zakładają utrzymanie pozycji lidera wdrożeń SAP na rynku MSP i wysokiej dynamiki wzrostu. Spółka planuje również rozbudować zespół konsultantów SAP” – podsumowuje Norbert Wierbiłowicz.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *