Rynek

Altkom Akademia współpracuje z Udemy Business i rozszerza działalność w regionie EMEA

Firma Altkom Akademia została wyłącznym przedstawicielem platformy szkoleniowej Udemy Business w Polsce i rozszerza swój zasięg w całym regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka). Jak informują przedstawiciele Altkom Akademii, partnerstwo to zapewnia znaczne rozszerzenie zakresu szkoleń, które spółka ma w swojej ofercie, dzięki możliwości wykorzystania świeżych i różnorodnych treści na platformie Udemy Business.

Altkom Akademia współpracuje z Udemy Business i rozszerza działalność w regionie EMEA

Udemy to jedna z największych na świecie platform nauczania i uczenia się online, z ponad 57 milionami uczących się, 74 000 instruktorami i 13 400 klientami korporacyjnymi na całym świecie. Oferuje ponad 19 000 kursów w 14 językach, w tym prawie 300 kursów w języku polskim w ramach International Collection at Udemy Business, które skupiają się na pomaganiu firmom w elastycznym i efektywnym rozwoju umiejętności ich pracowników. Platforma e-learningowa zapewnia kompleksowe rozwiązania szkoleniowe poprzez naukę na żądanie, immersyjne uczenie się dla zespołów technologicznych i rozwój przywództwa oparty na kohortach.

“Dzięki współpracy z Udemy Business zwiększamy zakres naszej oferty. Dajemy klientom każde możliwe rozwiązanie kształcenia: od kursów na żywo, przez e-learning, blended learning, po warsztaty i szkolenia online” – skomentował Robert Tomaszewski, Business Development Director z Altkom Akademii.

O wyborze partnera do sprzedaży usług Udemy Business zadecydował potencjał i zasięg usług Altkom Akademii. “Jako największa firma szkoleniowa w Polsce, Altkom Akademia ma ugruntowaną pozycję na rynku i są dla nas dużym wsparciem dzięki dobrze rozwiniętej sieci handlowej klientów” – stwierdził Nick Brett, Head of Partnerships EMEA w Udemy.

Przeczytaj również
Do 2030 roku UE planuje podwoić produkcję półprzewodników

Strategiczna współpraca Udemy Business i Altkom Akademii ułatwić ma firmom dostęp do szerokiego pakietu szkoleń ze świeżymi i różnorodnymi treściami, pozwalającymi na poznanie najnowocześniejszych umiejętności w różnych branżach. Będą one również tańsze i łatwiej dostępne dla firm z regionu EMEA, zapewniają przedstawiciele Altkom Akademii.

Proponowana oferta Udemy Business będzie komplementarna wobec oferty Altkom Akademii. “Cieszy mnie fakt, że nasze dotychczasowe szkolenia oparte na formule distance learning i kontakcie z prowadzącym, mogą mieć swoją kontynuację na platformie Udemy Business. Zespoły mogą kształcić się we własnym tempie i terminie, uwzględniając dostępność poszczególnych pracowników” – powiedział Robert Tomaszewski.

Takie rozwiązanie przeznaczone jest dla firm, które mają problemem z ustalenia terminów szkoleń swoich pracowników. Udemy Business zapewnia spersonalizowany, zdalny i skalowalny model workplace learningu łączący różne formy szkoleń, czyli tzw. blended learning. Jest to korzystne i opłacalne dla firm, które działają w zmiennej i dynamicznie rozwijającej się branży, wymagającej ciągłego rozwoju pracowników. Ponadto pracodawcy oferujący nowoczesne sposoby angażowania i szkolenia pracowników mogą uniknąć rotacji i zatrzymać w swojej firmie wartościowych specjalistów, podkreślają przedstawiciele Altkom Akademii.

Udemy Business jest dostępne w modelu subskrypcyjnym. Najkrótszy okres dostępu wynosi 1 rok. Minimalny pakiet licencji to dostęp dla 21 użytkowników.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *