Branża ITRynek

Arrow zaoferuje partnerom rozwiązanie bezpieczeństwa Check Point Harmony

Oferowane przez firmę Check Point rozwiązanie Harmony Email and Collaboration zostanie włączone do kanału partnerskiego Arrow Electronics. Będzie także dostępne na platformie ArrowSphere. Zapowiedzi wpisują się w strategię rozwoju firmy Arrow, ale też mają ułatwić dostęp do sprawdzonych rozwiązań zapobiegających włamaniom do poczty elektronicznej w obliczu rosnącej skali cyberzagrożeń.

Arrow zaoferuje partnerom rozwiązanie bezpieczeństwa Check Point Harmony

Oferowane przez Arrow rozwiązanie firmy Check Point koncentruje się na zapewnieniu ochrony poczty elektronicznej oraz opartych na modelu chmurowym systemów wspierających pracę zdalną i zespołową, w tym Microsoft 365 oraz Google Workspace. Oparta na sztucznej inteligencji funkcjonalność rozwiązania Harmony Email and Collaboration ma zaś zapewniać skuteczną ochronę przed najbardziej złożonymi cyberatakami, w tym także zagrożeniami, które wymykają się konwencjonalnym środkom bezpieczeństwa. Mowa tu m.in. o zagrożeniach, takich jak wyłudzenia danych, ransomware i malware, czy wycieki danych.

Współpraca firm Arrow i Check Point ma natomiast opierać się na elastycznym modelu dystrybucji, który pozwala na płynne dostosowywanie zasobów i usług do potrzeb klientów przy możliwym uproszczeniu oferty. “Efektem jest zmniejszona zależność od długoterminowych umów, lepsza kontrola wydatków i płynne przejście do strategii dystrybucji cyfrowej. Doskonale wpisuje się to w naszą wizję, oferując partnerom handlowym miesięczne modele rozliczeniowe, umożliwiające skuteczną kontrolę użytkowania i kosztów” – mówi Mike Worby, dyrektor Arrow odpowiedzialny w regionie EMEA za współpracę strategiczną w obszarze rozwiązań dla przedsiębiorstw. Współpraca obu firm obejmuje kilkanaście krajów europejskich, w tym także Polskę.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *