Zmiany kadrowe

Artur Kutkiewicz szefem regionu w TIBCO Software

Stanowisko Eastern Europe Regional Director objął z początkiem maja. Wcześniej, przez półtora roku Artur Kutkiewicz kierował polskim oddziałem Software AG. Ze stanowiska ustąpił w połowie lutego br.

Artur Kutkiewicz szefem regionu w TIBCO Software

Co ciekawe, to właśnie z TIBCO przez wiele lat związany był Seamus Devine, wiceprezes Software AG odpowiedzialny m.in. za sprzedaż w regionie Europy Centralnej oraz działalność polskiego oddziału firmy.

Firma TIBCO Software specjalizuje się przede wszystkim w korporacyjnych rozwiązaniach integracyjnych opartych na komunikacji w czasie rzeczywistym. Przedstawiciele firmy podkreślają, że oferowane systemy pozwalają sprawnie łączyć m.in. środowiska lokalne i chmurowe. TIBCO konkuruje w tym obszarze z firmami takimi jak Oracle, IBM i… Software AG.

Zanim Artur Kutkiewicz w 2012 roku objął stanowisko prezesa zarządu Software AG Polska, przez pięć lat pracował w globalnych strukturach Oracle. Odpowiadał m.in. za sprzedaż zaawansowanych usług na rynkach Europy Wschodniej i Wspólnoty Niepodległych Państw. We wcześniejszych latach był zatrudniony w strukturach IBM, gdzie był odpowiedzialny m.in. za sprzedaż oprogramowania linii Tivoli, sprzedaż oprogramowania dla sektora publicznego i telco oraz wprowadzenie na rynki Europy Środkowo-Wschodniej  umów klasy Enterprise. Karierę zaczynał w firmie Komtech Radom.

 

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *