BranżaRynek

Axis Communications przenosi działalność operacyjną do nowego biura w Warszawie

Axis Communications, jeden z liderów rynku sieciowych systemów dozorowych,w związku z dynamicznym rozwojem w Polsce, dokonał uroczystego otwarcia swojej nowej siedziby. Wydarzenie uświetnili swą obecnością Ray Mauritsson, CEO Axis Communications orazAnna Forsberg, Dyrektor Regionalna Axis Communications na Europę Wschodnią.

Axis Communications przenosi działalność operacyjną do nowego biura w Warszawie

Obok komfortowej przestrzeni biurowej, nowa siedziba obejmuje także nowoczesną i przestronną salę szkoleniową, salę demonstracyjną, salę konferencyjną oraz kafeterię i zaplecze techniczne. Nowe biuro firmy mieści się przy ul. Domaniewskiej 44 w Warszawie, na I piętrze budynku Platinium Business Park IV. Jego powierzchnia to ok. 300 m2. Warszawskie biuro Axis zatrudnia 8 pracowników.

W uroczystości otwarcia nowego biura wziął udział Ray Mauritsson, CEO Axis Communications, który odwiedził Polskę po raz pierwszy. “Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem dynamiki rozwoju rynku sieciowych systemów wizyjnych w Polsce i w tej części Europy. Miniony rok był dla nas bardzo udany. Zanotowaliśmy rekordowe wyniki sprzedaży netto, które przełożyły się na 15% wzrost do 8 603 mln SEK, czyli ok. 1 091 mln USD. Zwiększyliśmy liczbę pracowników, najsilniejszy nacisk kładąc na inwestycje w dział badań i rozwoju oraz sprzedaży.Przed nami rok pełen wyzwań i kontynuacja stabilnego wzrostu. Mam nadzieję, że dzięki doskonałej partnerskiej współpracy zakończymy go kolejnym sukcesem” – powiedział.

Z kolei Anna Forsberg, Dyrektor Regionalna Axis na Europę Wschodnią, dodała:Widzimy w polskim rynku ogromny potencjał i z tego właśnie powodu głównie tutaj koncentrujemy działania, a także rozszerzamy kanały sprzedaży. Wprowadziliśmy w minionym roku na rynek kilka innowacyjnych produktów (m.in. modułowe kamery przeznaczone do bardzo dyskretnego monitoringu, radar, a także urządzenia z zakresu sieciowej kontroli dostępu i audio). Przełomem są kamery termowizyjne, dzięki którym możemy dotrzeć do nowej grupy klientów, zainteresowanych korzyściami płynącymi z monitoringu termicznego.

Przeczytaj również
Nowa edycja IFS assyst - prostota, przystępność i szybkość w zarządzaniu

W modelu biznesowym Axis kluczową rolę odgrywa współpraca z partnerami, którzy są współautorami naszego sukcesu. Chcemy budować ich lojalność i podnosić wiedzę na temat produktów Axis, projektowania, instalowania i konfigurowania mądrzejszych rozwiązań w zakresie systemów bezpieczeństwa. Teraz, mając do dyspozycji nowoczesne centrum szkoleniowe, będziemy mogli zaplanować obszerny i różnorodny system dzielenia się tym, w czym jesteśmy najlepsi, czyli wiedzą i innowacjami” – podkreślił Jakub Kozak, dyrektor sprzedaży w Polsce i krajach bałtyckich.

Ceremonia otwarcia nowego biura odbyła się 30 stycznia 2017 roku.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *