Zmiany kadrowe

Dagmara Pomirska szefem sprzedaży Axis Communications

Z początkiem grudnia objęła stanowisko Sales Managera w Polsce, na Ukrainie i w Krajach Bałtyckich. W nowej roli Dagmara Pomirska odpowiada m.in. za rozwój sieci sprzedaży Axis Communications.

Na stanowisku szefa sprzedaży Dagmara Pomirska zastąpiła Jakuba Kozaka, który odszedł z firmy kilka miesięcy temu. Zdaniem przedstawicieli kierownictwa Axis Communications zmiana pozwoli m.in. na rozwinięcie sprzedaży w nowych obszarach działalności firmy. „Rok 2018 kończymy spektakularnym sukcesem w zakresie sprzedaży, jak i dynamiki wzrostu. To najlepszy jak dotąd wynik w historii Axis Communications w tej części Europy, będący zasługą naszego zespołu profesjonalistów. Teraz dołącza do nas Dagmara, doświadczony menedżer, który jeszcze wyżej podniesie poprzeczkę. Oferta Axis już od dawna nie ogranicza się tylko do prostego monitoringu, ale proponuje złożone rozwiązania w zakresie optymalizacji ochrony i biznesu, a także systemu komunikacji audio i kontroli dostępu” – mówi Petr Tosner, dyrektor sprzedaży na Europę Wschodnią w Axis Communications.

Do niedawna Dagmara Pomirska związana była z firmą Xerox Polska, gdzie przez ostatnie 6 lat odpowiadała za sprzedaż i marketing. Wcześniej pracowała m.in. w firmie Tech Data. Była tam odpowiedzialna m.in. za produkty firm, takich jak: Canon, HP, Samsung, Xerox, Epson, Lexmark, OKI, czy Ricoh. Dagmara Pomirska jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku menadżerskim oraz Międzynarodowych Stosunkach Gospodarczych i Politycznych na tej samej uczelni.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *