Rynek

Bank BNP Paribas uruchomił program Digital Fraud Innovation Lab

Jego celem jest systematyczne zwiększanie cyberbezpieczeństwa we wszystkich procesach bankowych. Do współpracy bank zaprasza firmy zewnętrzne, które mogą liczyć na wspólne wdrożenie najlepszych projektów. Do Labu może przyjść także każdy pracownik, który ma poczucie, że w obszarze, którym się zajmuje, da się wprowadzić zmiany zwiększające bezpieczeństwo klientów – poinformowali przedstawiciele BNP Paribas.

Bank BNP Paribas uruchomił program Digital Fraud Innovation Lab

Digital Fraud Innovation Lab to miejsce, gdzie firmy zewnętrzne mogą realizować innowacyjne projekty z zakresu cyberbezpieczenstwa, a pracownicy banku – wymieniać się swoimi pomysłami, uzupełniać wiedzę, aktualizować procesy oraz wdrażać nowe reguły bezpieczeństwa.

“W ramach prac w Digital Fraud Innovation Lab będziemy wyznaczać kierunki rozwoju w obszarze cyberbezpieczeństwa i pracować nad konkretnymi rozwiązaniami podnoszącymi bezpieczeństwo i efektywność procesów. Każda firma zewnętrzna czy pracownik banku może przyjść do Labu z własną inicjatywą czy z pomysłem na nowy projekt w tematyce szerokiego obszaru cyberbezpieczeństwa. My zapewniamy fachową pomoc i wsparcie przy realizacji pomysłu. Będzie mógł się również rozwijać w obszarach, którymi się interesuje, mając realny wpływ na końcowe efekty pracy” – skomentował Paweł Jaskulski, Lead Security Officer w Banku BNP Paribas.

Przedstawiciele firm chcących współpracować z Bankiem BNP Paribas w ramach Digital Fraud Innovation Lab mogą znaleźć więcej informacji o programie klikając w ten link.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *