PracaBiznesPREZENTACJA PARTNERA

Biuro, które sprzyja działaniu – gdziekolwiek  i kiedykolwiek

Advertorial

Praca nie jest już miejscem ani porą dnia. Teraz chodzi o to, co i jak robię.  Aby to zrobić, potrzebuję wsparcia i sprawnej komunikacji – zarówno tej  dźwiękowej, jak i wizualnej – i możliwości dobrej współpracy. To wszystko uwzględnia oferta Orange z zakresu urządzeń, oprogramowania i wsparcia IT.

Biuro, które sprzyja działaniu – gdziekolwiek  i kiedykolwiek

W czasie pracy hybrydowej chcemy udostępniać technologię cyfrową w domu, biurze i podróży, by pomóc stworzyć efektywne środowisko pracy – w pełni połączony, inteligentny świat. Urządzenia i oprogramowanie z naszej oferty, przygotowanej z naszymi partnerami – Microsoft, ESET, Lenovo czy HP – sprawdzą się w każdym miejscu, o każdej porze i w każdym formacie.

Komunikacja w ciszy, nawet w miejscu publicznym

Najnowsze, dostępne w ofercie Orange technologie dbają o dźwięk, bezpieczeństwo i poufność rozmów. Takim rozwiązaniem jest Poly, które nawet głośne miejsca zamienia w oazę ciszy. Jak? Jedziesz pociągiem, zakładasz słuchawki, dołączasz do spotkania online jednym kliknięciem, widzisz i słyszysz doskonale. Tylko tyle i aż tyle.

Słuchawki Poly wyróżniają się na rynku rewelacyjną jakością dźwięku. Współpracują z każdą platformą: dowolną centralą telefoniczną lub aplikacją Unified Communications (UC). Możemy też korzystać ze współpracy z Microsoft Teams, Zoom i innymi platformami do prowadzenia rozmów wideo. Produkty liderów na rynku – wspomnianej firmy Poly, ale też Logitech – sprawdzą się zarówno w pociągu, jak i w biurze.

Biuro, które sprzyja działaniu – gdziekolwiek  i kiedykolwiek

Zwykle błędy użytkowników oraz awarie sprzętu i oprogramowania powodują przestoje przekładające się na straty firm. Dlatego tak ważna jest zaufana pomoc informatyczna. Usługa Wsparcie IT od Orange zapewnia klientom bezpieczeństwo na kilka sposobów. Abonamentowy model jej rozliczenia gwarantuje stałą wysokość miesięcznych opłat przez cały czas trwania umowy. Jest to istotne np. w sytuacji kryzysu w firmie lub w razie konieczności zgromadzenia funduszy do przeprowadzenia inwestycjiJarosław Bartold, dyrektor Marketingu i Rozwoju Usług Cyfrowych w Orange.

Łączymy świat biznesu

Zadbajmy o idealną łączność. Jak? Praktyczne ekrany dla każdej branży umożliwiają wygodne i szybkie przekazywanie informacji odbiorcom usług poprzez tekst i grafikę, ale również interakcję z nimi. Bogaty wybór gwarantuje optymalne dopasowanie modelu do potrzeb klienta. Są też ekrany odporne na warunki pogodowe, które cechują się długą żywotnością, a ich modułowa konstrukcja pozwala na tworzenie niestandardowych aranżacji.

Z kolei duże monitory dotykowe wyróżniają się interaktywnymi funkcjami do zastosowania w salach konferencyjnych, wykładowych, szkolnych, podczas spotkań firmowych i w rozmaitych innych sytuacjach, w których wykorzystuje się ekrany, rzutniki czy tablice do pisania.

Wsparcie procesu twórczego zespołów zdalnych

Każdy z nas słyszał o burzy mózgów i spisywaniu pomysłów na tablicy (flipchart). Oprogramowanie dostępne dla klientów Orange umożliwia w podobny sposób pracę zespołów zdalnych. Pozwala w takiej sytuacji na udostępnianie treści z dowolnego urządzenia.

Bezpieczna współpraca chroniona jest przez unikalny, czterocyfrowy kod PIN i szyfrowanie transmisji danych end-to-end. Monitor pełni funkcję białej tablicy do jednoczesnej pracy wielu użytkowników. Wprowadza koloryt do pomysłów zespołu.

Oprogramowanie musi być niezawodne

Oprogramowanie do cyfrowego biura powinno być solidne. Dlatego najlepiej postawić na sprawdzone rozwiązania. Oprócz podstawowego edytora tekstu i arkusza kalkulacyjnego trzeba pamiętać o aplikacjach ułatwiających komunikację i rozwiązaniach do przechowywania plików w chmurze. Dobrze sprawdzą się te wchodzące w skład pakietu Microsoft 365. Zaprojektuje, dostarczy i ustawi on wszystkie niezbędne do pracy elementy.

W jednym pakiecie znajdziemy potrzebne w cyfrowym biurze usługi i aplikacje, w tym tak popularne programy, jak Word, Excel i PowerPoint. Oprócz tego otrzymamy pocztę elektroniczną w domenie firmowej oraz MS Teams do komunikacji wewnątrz i na zewnątrz firmy. Dzięki dostępowi do SharePoint i OneDrive uzyskamy zaś dodatkową przestrzeń w chmurze do przechowywania potrzebnych plików.

Korzystając z Microsoft 365, mamy też pewność, że nasz pakiet Office będzie zawsze aktualny i w sposób kompleksowy wspierał nasze działania.

Zabezpieczyć dane firmy przed utratą

Przechowywanie w smartfonie czy komputerze ogromnej ilości informacji nigdy nie jest dobrym pomysłem. Łatwo je stracić. Aby nie stały się one zdobyczą cyberprzestępców, można skorzystać z dodatkowej usługi Backup danych od Orange. W jej ramach klienci otrzymują 500 GB przestrzeni w chmurze na przechowywanie danych.

W ramach jednego konta można zadbać o kopie danych z wielu urządzeń. Dane są szyfrowane zarówno na urządzeniu, jak i podczas połączenia z serwerem. Kopie zapasowe powstają automatycznie, według harmonogramu. Dzięki temu nie trzeba stale pamiętać o ich wykonywaniu.

Dodatkowe wsparcie IT zapewni sprawne funkcjonowanie firmy

Zwykle błędy użytkowników oraz awarie sprzętu i oprogramowania powodują przestoje przekładające się na straty firm. Dlatego tak ważna jest zaufana pomoc informatyczna. Usługa Wsparcie IT od Orange zapewnia klientom bezpieczeństwo na kilka sposobów. Abonamentowy model jej rozliczenia gwarantuje stałą wysokość miesięcznych opłat przez cały czas trwania umowy. Jest to istotne np. w sytuacji kryzysu w firmie lub w razie konieczności zgromadzenia funduszy do przeprowadzenia inwestycji.

Pomoc informatyczna eliminuje ryzyko związane z rotacją pracowników odpowiedzialnych za rozwiązywanie problemów technicznych. Korzystanie z profesjonalnej pomocy, niezależnie od zmiennych, które potrafią zaskakiwać nawet najbardziej przezornych, pozwala zapewnić ciągłość działania firmy.

Co warto podkreślić, informatycy Orange zobowiązani są do zachowania poufności. Ponadto realizowane przez nich zdalne połączenia z komputerami klienta są szyfrowane. Zdalna pomoc IT świetnie sprawdza się np. w placówkach medycznych, gdzie rygorystycznie chroni się dane wrażliwe pacjentów i pracowników.

Przyjazne biuro w firmie i domu

Miejsce i czas nie mają dziś znaczenia. Natomiast oprogramowanie, sprzęt i dobre wsparcie IT – owszem. Coraz częściej wybieramy w firmach model hybrydowy, który łączy pracę zdalną, z domu czy pociągu, z tą w biurze. W takim modelu najlepiej sprawdzają się laptopy. I to zarówno te bardziej ekonomiczne, jak np. model HP 15S, jak i te bardziej zaawansowane, np. HP Omen17.

Orange oferuje swoim klientom biznesowym sprzęt bez abonamentu, w atrakcyjnej cenie. Można go kupić również na raty 0%. Oferta obejmuje też pakiet Microsoft 365 i usługę Wsparcie IT. Wszystkie te cyfrowe dobra klient ma w pakiecie – z jedną odpowiedzialnością, stałą opłatą miesięczną, jednym dostawcą i jednym numerem telefonu, który to wszystko łączy.

Dowiedz się więcej: https://www.orange.pl/male-srednie-firmy/laptopy-dla-firm

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *