Zmiany kadrowe

Borys Stokalski i Rafał Gębicki dołączyli do Rady Nadzorczej One2tribe S.A.

Doświadczeni menedżerowie mają wesprzeć zarząd spółki w procesach dotyczących rozwoju technologii AI oraz działań związanych z rynkiem kapitałowym. 

Borys Stokalski i Rafał Gębicki dołączyli do Rady Nadzorczej One2tribe S.A.
Borys Stokalski Źródło: One2tribe

Borys Stokalski to doświadczony przedsiębiorca oraz inwestor w obszarze sztucznej inteligencji. A także ekspert w GPAI – międzynarodowej organizacji dążącej do wzrostu świadomości związanej z odpowiedzialną AI. Od ponad trzech dekad zajmuje się nowymi technologiami i biznesowymi zastosowaniami innowacji technologicznych. W latach 2017-2019 prezes Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji, wcześniej wieloletni członek rady PIIT. Od 2017 roku do kwietnia 2024 roku zaangażowany w rozwój innowacyjnej spółki VersaBox zajmującej się AI i robotyką w przemyśle. Od 2015 roku współzałożyciel i partner w RETHINK. Sprawował funkcję prezesa Grupy INFOVIDE-MATRIX, jednej z największych firm konsultingu nowych technologii i IT w Polsce.

Borys Stokalski i Rafał Gębicki dołączyli do Rady Nadzorczej One2tribe S.A.
Rafał Gębicki Źródło: One2tribe

Rafał Gębicki posiada gruntowną wiedzę z zakresu finansów i rachunkowości. Przez 12 lat pracował w bankowości inwestycyjnej jako analityk oraz jako manager zarządzający inwestycjami. Od 2008 roku pełnił funkcję CFO spółek giełdowych. Takich jak Skotan S.A., Ponar S.A., Grupa Kapitałowa FAM S.A. oraz niepublicznych, m.in. Waimea S.A. Posiada doświadczenie w zakresie zarządzania procesem inwestycyjnym, jak i w obszarze obrotu instrumentami finansowymi.

Platforma Tribeware

One2tribe stworzyła autorską platformę Tribeware. Oferuje ona zaawansowane narzędzia do zarządzania wydajnością i motywowania pracowników, wykorzystując dane, algorytmy oraz rozwiązania z zakresu psychologii behawioralnej. Platforma łączy funkcje planowania, przydzielania zadań i kontrolowania ich realizacji z systemem dystrybucji nagród.

Do tej pory z rozwiązań One2tribe skorzystało 5 mln osób. Sama platforma Tribeware obsługuje natomiast ponad 100 tys. użytkowników na 12 rynkach (Polska, państwa bałtyckie, państwa DACH i kraje Zatoki Perskiej). Są to głównie firmy z branży sprzedaży detalicznej, farmaceutycznej oraz finansowej.

“Dzisiaj do naszego grona dołączają ludzie, którzy wspomogą nas w rozwoju platformy Tribeware w stronę „odpowiedzialnego AI” oraz w kierunku inwestorskim i kapitałowym. Szukamy najszybszej możliwej ścieżki do jeszcze szybszej ekspansji i rozwoju produktu” – skomentował Radosław Sosnowski, prezes zarządu One2tribe.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *