PracaBranża IT

Box rozszerza swą działalność w Polsce i kontynuuje rekrutację

Firma zajmująca się zarządzaniem treścią w chmurze, ogłosiła otwarcie nowych biur badawczo-rozwojowych w Warszawie i kontynuację ekspansji na Polskę. Box zajmie dziesięć pięter nowo wybudowanego wieżowca Varso Tower. Od swojego debiutu w Polsce w 2020 roku Box zatrudnił ponad 300 pracowników w kraju, głównie specjalistów IT. Firma będzie kontynuować rekrutację polskich talentów w dziedzinie inżynierii i produktu oraz dodatkowo zatrudniać ekspertów w obszarach takich jak design, bezpieczeństwo informacji, finanse i zarządzanie zasobami ludzkimi. 

Box rozszerza swą działalność w Polsce i kontynuuje rekrutację

Jak stwierdzili przedstawiciele spółki, Box tworzy technologię, która napędza współpracę na całym świecie. “Dobrze prosperujące zespoły inżynieryjne w Polsce mają kluczowe znaczenie dla planu rozwoju naszych produktów, kluczowych działań inżynieryjnych i całkowitego strategicznego wzrostu. Cieszymy się, że rozpoczynamy nowy rozdział w Varso Tower. Teraz to nasze największe centrum badawczo-rozwojowe poza siedzibą główną w Kalifornii” – skomentował Thierry Chassaing, Senior Vice President of Engineering w Box.

Jak się okazuje, obecnie zespoły w Polsce stanowią ponad 30% kluczowych ról inżynieryjnych w globalnym teamie Box i pokrywają większość obszarów produktów spółki. “Z niecierpliwością czekamy na kolejne wyjątkowe talenty z Polski z różnych dziedzin. Nadal stawiamy naszą wyjątkowo pozytywną kulturę organizacyjną na czele wszystkich działań” – dodał Rafał Szczepański, Senior Director, Engineering and Site Leader Poland.

Box oferuje swoim pracownikom benefity zgodne z filozofią marki, która ma na celu umożliwienie im prowadzenia możliwie najzdrowszego stylu życia. Niektóre z tych benefitów to:

  • Hybrydowe modele pracy dające pracownikom możliwość elastycznego wyboru pomiędzy pracą zdalną i stacjonarną.
  • Nagrody w postaci udziałów i plan zakupu akcji pracowniczych.
  • Świadczenia związane z planowaniem rodziny, w tym wsparcie leczenia bezpłodności, procesów adopcyjnych, wsparcie przed- i poporodowe.
  • Porady i wsparcie w zakresie zdrowia psychicznego, sesje terapeutyczne i coachingowe;
  • Cotygodniowe śniadania zespołowe w biurze oraz aktywności towarzyskie organizowane przez liderów społeczności pracowników Box.
  • Bezpłatne lunche i przekąski w biurze.
Przeczytaj również
Czy zmiany na rynku chmury i data center poprawią dostępność procesorów?

Wśród 115 tys. klientów Box jest wiele firm największych w swoich branżach, a jednocześnie najbardziej regulowanych przedsiębiorstw na całym świecie. Do europejskich klientów spółki należą m.in. AstraZeneca, Eurostar, Jägermeister i Polpharma Biologics.

Firma w Europie ma swoje biura w Londynie, Paryżu, Monachium, Amsterdamie oraz Warszawie. Box nadal rozszerza swoją międzynarodową obecność, zatrudniając​ również około 2500 pracowników w obu Amerykach, regionie Azji, Pacyfiku i Europie. Otwarte rekrutacje w Polsce są wyszczególnione w dziale Kariera na stronie Box.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *