AplikacjeRynek

Citrix sfinalizował przejęcie Wrike

Firma Citrix Systems, Inc. zakończyła akwizycję Wrike – organizacji tworzącej rozwiązania do zarządzania pracą zespołową SaaS. Wartość tej transakcji to około 2,25 miliarda USD. Dzięki niej Citrix dostarczy wszechstronną platformę do cyfrowej pracy w chmurze, umożliwiającą pracownikom bezpieczny dostęp i możliwość efektywnej współpracy w ramach dowolnego urządzenia czy lokalizacji – informują przedstawiciele firmy.

Citrix sfinalizował przejęcie Wrike

Cyfryzacja i migracja w stronę elastycznych oraz hybrydowych modeli pracy nabiera tempa. Jednak złożone i rozproszone środowiska pracy charakteryzują się różnorodną gamą aplikacji, kanałów komunikacyjnych oraz urządzeń, które często przeszkadzają pracownikom i obniżają ich wydajność.

Jak zapewniają przedstawiciele Citrix, rozwiązanie Workspace pozwala ujednolicić, zabezpieczyć i usprawnić różne formy pracy, a dzięki Wrike, zwiększy ono swoje możliwości i zmieni sposób jej wykonywania poprzez:

  • Lepsze, bezpieczne dostarczanie zasobów, w tym aplikacji SaaS, aplikacji internetowych i mobilnych, wirtualnych pulpitów, treści oraz usług biznesowych.
  • Natywną agregację i integrację aplikacji, treści, danych i projektów.
  • Wbudowane narzędzia o niskiej zawartości kodu/bez kodu do automatyzacji pracy.
  • Narzędzia do zarządzania pracą i projektami w całym przedsiębiorstwie – od planowania strategii/celów, projektów z planowaniem wydajności i realizacją projektu po wgląd w projekt i jego analizę.

„Łącząc innowacje Wrike w zarządzaniu pracą zespołową z Citrix Workspace, możemy zaoferować  platformę pracy opartą na doświadczeniu, która pozwoli firmom na szybkie dostosowywanie się do nowych form pracy i zmieniających się potrzeb biznesowych, a ich pracownikom umożliwi jej efektywniejsze wykonywanie” – podsumował Andrew Filev, starszy wiceprezes i dyrektor generalny Wrike w Citrix.

Przeczytaj również
Najbardziej pożądany jest model hybrydowy systemów ERP
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *