Branża ITRynek

CLICO otwiera nowy oddział w Ukrainie

Zgodnie z przyjętą strategią rozwijania działalności w Europie Środkowo-Wschodniej, firma CLICO – oferująca produkty bezpieczeństwa, sieciowe oraz służące do zarządzania w obszarach IT, OT i IoT – otwiera nowy oddział w Ukrainie. Na jego czele stanie Maxim Rakosiy, Country Manager CLICO Ukraine.

CLICO otwiera nowy oddział w Ukrainie

Firma już od kilku lat mocno rozwijała się w tym regionie, współpracując z wieloma osobami i organizacjami w Ukrainie. “To dla nas kluczowy region i nowa placówka wzmocni naszą strategię rozwijania działalności na rynkach zagranicznych. Czekaliśmy na odpowiedni moment, aby powołać do życia silny i kompetentny zespół, który rozpocznie kolejny etap w naszej wieloletniej historii” – skomentował Grzegorz Rospond, CEO w Grupie CLICO.

„Nasz zespół ma długą i pełną sukcesów historię na rynku ukraińskim. Wszyscy członkowie posiadają od pięciu do nawet dziesięciu lat doświadczenia w branży. W tym czasie udało się nam nawiązać silne i godne zaufania relacje z partnerami i producentami, z którymi współpracujemy na co dzień, zarówno na poziomie technicznym, jak i biznesowym” – dodał Maxim Rakosiy.

Pierwsze cele stawiane przed nowym zespołem to – jak wskazują jego przedstawiciele – przede wszystkim pełna integracja oddziału z ekosystemem firmy oraz nawiązanie współpracy pomiędzy jednostkami biznesowymi. W dalszej kolejności to również poszerzenie lokalnego portfolio dostawców i zwiększenie obecności na nowych rynkach, zwłaszcza w Azji Centralnej.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *