InfrastrukturaRynek

Dell Technologies World: Innowacje modernizujące IT

Biorąc pod uwagę obecne wysokie tempo cyfrowej transformacji oraz sposób w jaki technologia zmienia organizacje i społeczeństwo na całym świecie, firma Dell Technologies dostarcza rozwiązania IT w celu stworzenia bardziej połączonej, zautomatyzowanej i lepiej przetwarzającej dane rzeczywistości. Inwestując w badania i rozwój producent wprowadza także kolejne innowacje, o czym poinformowano podczas Dell Technologies World.

Dell Technologies World: Innowacje modernizujące IT

Aby sprostać wyzwaniom przyszłości, w ciągu ostatnich pięciu lat firma Dell Technologies zainwestowała ponad 18 mld dol. w badania i rozwój, a w ubiegłym roku była 16. największym odbiorcą amerykańskich patentów. Również w tym roku wprowadziła kolejne innowacje. Specjaliści producenta wybrali 10 najważniejszych spośród nich.

Oto one:

1. Dell EMC PowerStore – system pamięci masowej scalający w sobie nośniki pamięci nowej generacji, łączność multicloud oraz podejście software-centric. PowerStore to coraz popularniejsze rozwiązanie, które wprowadziły już setki firm, z czego 20% to nowi klienci w zakresie pamięci masowych – informują przedstawiciele firmy.

2. Dell EMC PowerScale – rodzina systemów storage wyznaczająca nowe standardy w zakresie gromadzenia oraz zarządzania nieustrukturyzowanymi danymi. Z kolei Dell EMC PowerFlex to rozwiązania pamięci masowej zapewniające wysoką wydajność i odporność na obciążenia krytyczne dla przedsiębiorstwa.

3. Hybrydowe rozwiązania Dell Technologies Cloud – Jak zapewniają eksperci Dell, pomagają one zarządzać publicznymi, prywatnymi i brzegowymi środowiskami chmurowymi w sposób szybki, jednorodny, skalowalny, bezpieczny oraz oszczędny.

4. Dell Technologies Cloud PowerScale dla Google Cloud – łączy sieciową pamięć masową PowerScale z usługami analitycznymi i obliczeniowymi Google Cloud w celu obsługi wymagających zadań.

5. Dell wspiera również rozwój nowoczesnych aplikacji i zapewnia łatwą ścieżkę do adopcji Kubernetes z VMware Tanzu na Dell EMC VxRail, jedynej hiperkonwergentnej infrastrukturze, która oferuje w pełni zintegrowane portfolio Tanzu. Producent umożliwia również użytkownikom uruchamianie aplikacji Kubernetes z platformą Dell Technologies Cloud Platform, zapewniając kompleksowe zarządzanie danymi i ochronę obciążeń Kubernetes za pomocą PowerProtect Data Manager.

6. Enterprise SONiC Distribution – w pełni wspierane rozwiązania sieciowe typu open source, opracowane z myślą o środowiskach centrów danych działających w chmurze i na dużą skalę.

7. System Dell EMC VxRail – przeznaczony do pracy w ekstremalnych temperaturach i w warunkach wstrząsów oraz kompaktowy, wytrzymały serwer Dell EMC PowerEdge XE2420 zapewniający wydajność i bezpieczeństwo analitycznych aplikacji brzegowych.

8. Dell EMC Ready Solutions uprościł i przeskalował obciążenia pracą związane z AI dzięki samoobsługowemu dostępowi do zasobów GPU, oferując klientom usługę “AI anywhere”.

9. Usługa Dell SafeBIOS Off-Host Verification, dostarczana wraz z usługą VMware Carbon Black Cloud Audit and Remediation, zapewnia zespołom IT i ds. bezpieczeństwa dostęp i wgląd w stan BIOS-u komputerów Dell, niezależnie od miejsca pracy pracowników.

10. Firma Dell poszerzyła także ofertę komputerów osobistych o inteligentne, bezpieczne i zrównoważone komputery komercyjne w branży, a także pierwszy obsługujący 5G biznesowy komputer Intel, który zapewnia dostęp do ultraszybkich prędkości 5G i niezawodnej łączności – podsumowują przedstawiciele producenta.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *