Rynek

Deloitte rozbudowuje technologiczne centrum kompetencyjne w Trójmieście

Rozbudowa Technology Delivery Center w Trójmieście to kolejny etap poszerzania kompetencji technologicznych tej firmy doradczej. Ma on pozwolić oferować klientom z Polski i z zagranicy szerokie wsparcie w zakresie wdrożenia oraz integracji systemów informatycznych, poinformowali przedstawiciele Deloitte. W ramach rozwoju firma planuje pozyskiwać ekspertów dla różnych obszarów swojej działalności.

Deloitte rozbudowuje technologiczne centrum kompetencyjne w Trójmieście

W oparciu o wiedzę i doświadczenie ekspertów IT z lokalnego rynku, Deloitte planuje zwiększyć skalę swojej działalności w zakresie oferowanych usług oraz nowo budowanych kompetencji, ze szczególnym naciskiem na rozwiązania w chmurze. Jak wskazują przedstawiciele firmy, szczególnie poszukiwani będą m.in. programiści, analitycy, architekci IT, testerzy, doświadczeni kierownicy posiadający między innymi umiejętności prowadzenia projektów, zgodnie z wykorzystaniem metodyk zwinnych.

“Rozbudowywane centrum to jeden z kluczowych elementów wzmacniania obecności Deloitte w Polsce oraz na rynkach Europejskich. Wierzymy, że uda nam się znaleźć w Trójmieście najwyższej klasy specjalistów w dziedzinie wdrażania i integracji nowoczesnych systemów informatycznych. Planujemy, aby nasze nowe biuro w Trójmieście było jednym z największych w Polsce, a zatrudnieni w nim konsultanci obsługiwali naszych największych klientów z sektora m.in. bankowo-ubezpieczeniowego” – mówi Andrzej Lachowski, partner zarządzający Działem Konsultingu w Polsce, Deloitte.

Za nowy obszar działalności gdańskiego oddziału odpowiadała będzie Monika Płocke, która 1 października 2021 roku rozpoczęła pracę w Deloitte jako partner odpowiedzialny za rozwój usług związanych z integracją systemów informatycznych.

“Rozbudowując zespół nowego centrum technologicznego chcę położyć szczególny nacisk na znalezienie kandydatów poszukujących nowych wyzwań, ciekawych projektów i posiadających umiejętności pracy w środowisku międzynarodowym. Deloitte jest w fazie dynamicznego wzrostu zarówno w Polsce, jak i na świecie. To daje niespotykane wręcz możliwości pracy przy innowacyjnych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii dla klientów z niemal wszystkich branż” – komentuje Monika Płocke, partnerka w Dziale Konsultingu Deloitte.

Monika Płocke od ponad 25 lat pełni różne funkcje zarządcze w instytucjach bankowych w obszarze Technologii. Ukończyła Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej, studia MBA oraz liczne programy w Harvard Business School i London Business School.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *