PracaRynek

7N otworzy centrum kompetencyjne we Wrocławiu

Będzie to trzeci tego typu ośrodek w Polsce. Docelowo wrocławski zespół 7N, oprócz klientów z Polski i Skandynawii, będzie realizować także projekty w Niemczech i Krajach Beneluksu.

7N otworzy centrum kompetencyjne we Wrocławiu

Przedstawiciele firmy zapewniają, że powołanie wrocławskiego centrum kompetencyjnego pomoże także w koordynacji pracy konsultantów z Polski. W naszym kraju 7N współpracuje bowiem z ponad 900 programistami i inżynierami IT w modelu agencyjnym. Konsultanci 7N uczestniczą m.in. w projektach dla branż: finansowej, bankowej i telekomunikacyjnej. Biorą także udział w projektach badawczo-rozwojowych.

Z oficjalnych informacji wynika, że firma 7N współpracuje już z ponad 30 specjalistami IT z Wrocławia. Zapowiadane jest jednak znaczące zwiększenie wrocławskiego zespołu 7N. Poszukiwani są m.in. specjaliści IT z doświadczeniem w obszarze testów, a także deweloperzy Java oraz .Net, a także osoby planujące rozwój kompetencji w obszarach związanych ze sztuczną inteligencją i technologią Blockchain. “Wrocław jest czwartym co do wielkości obszarem aglomeracyjnym w Polsce. To także ważne centrum branży IT w naszym kraju, m.in. dzięki infrastrukturze akademickiej oraz obecności wielu spółek informatycznych. W 7N głównie koncentrujemy się na osobach z dużym doświadczeniem, ekspertach w swojej dziedzinie. Dlatego jesteśmy przekonani, że znajdziemy tutaj najlepszych specjalistów dla prowadzonych przez nas projektów” – mówi Krzysztof Bocek, szef wrocławskiego oddziału 7N.

Obecnie, wywodząca się z Danii spółka, zatrudnia w skali świata ponad 1,5 tys. konsultantów IT. Poza Polską i Danią, firma 7N posiada oddziały m.in. Finlandii, Indiach, Norwegii, Stanach Zjednoczonych, Szwajcarii i Szwecji. W Polsce 7N dysponuje już oddziałami w Warszawie i Gdańsku. Przedstawiciele 7N podkreślają, że firma systematycznie umacnia swoją pozycję w Polsce. Z oficjalnych informacji wynika też, że w zeszłym roku aż 60 proc. nowych klientów 7N pochodziło właśnie z naszego kraju.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *