PracaRynek

7N otwiera kolejne centrum kompetencyjne w Polsce, tym razem we Wrocławiu

Z początkiem lipca 2021 roku 7N otworzy swoje trzecie, po Warszawie i Gdańsku, centrum kompetencyjne w Polsce. Nowy, wrocławski oddział ma pozwolić na lepszą koordynację pracy konsultantów, z którymi obecnie współpracuje firma – w zeszłym roku 60% nowych klientów 7N pochodziło z naszego kraju. Docelowo wrocławski oddział 7N, oprócz klientów z Polski i Skandynawii, ma także obsługiwać projekty z Niemiec i Beneluksu. Firma poszukuje do nowego centrum doświadczonych developerów, testerów oraz adminów.

7N otwiera kolejne centrum kompetencyjne w Polsce, tym razem we Wrocławiu

Nowe centrum zlokalizowane będzie w nowoczesnym kompleksie biurowym Wroclavia Offices, przy ul. Suchej 3 we Wrocławiu. “Wrocław jest czwartym co do wielkości obszarem aglomeracyjnym w Polsce. To także ważne centrum branży IT w naszym kraju, m.in. dzięki infrastrukturze akademickiej oraz obecności wielu spółek informatycznych. W 7N głównie koncentrujemy się na osobach z dużym doświadczeniem, ekspertach w swojej dziedzinie. Dlatego jesteśmy przekonani, że znajdziemy tutaj najlepszych specjalistów dla prowadzonych przez nas projektów” – mówi Krzysztof Bocek, szef wrocławskiego oddziału 7N.

Obecnie 7N współpracuje we Wrocławiu z ponad 30 doświadczonymi programistami i specjalistami IT. Spółka w najbliższych miesiącach planuje jednak dynamiczne zwiększyć wrocławski zespół. Szczególnie do współpracy zapraszane są osoby z doświadczeniem w obszarze testów, deweloperzy Java oraz .Net. Firma poszukuje również ekspertów chcących rozwijać się w takich obszarach jak sztuczna inteligencja czy technologia blockchain. Swoim konsultantom 7N oferuje możliwość realizacji projektów dla branż finansowej, bankowej, telekomunikacyjnej czy w dziedzinie badań i rozwoju (R&D).

Centrum kompetencyjne we Wrocławiu będzie opiekować się konsultantami pracującymi dla spółek mieszczących się w stolicy Dolnego Śląska, w aglomeracji górnośląskiej oraz Krakowie i Katowicach. Z uwagi na silną pozycję w Skandynawii 7N, poprzez swój oddział we Wrocławiu, będzie oferować polskim konsultantom pracę także na tamtych rynkach. Docelowo wrocławscy eksperci 7N mają wspierać również klientów z Niemiec i krajów Beneluksu.

“W 7N wyznajemy filozofię, że to połączenie lat doświadczenia i realnych umiejętności buduje dobrego „seniora”. W związku z tym z przyjemnością poznamy każdego doświadczonego developera, testera czy admina, który ma na swoim koncie kilka interesujących projektów” – podsumowuje Grzegorz Pyzel, Vice President w 7N.

Przypomnijmy, że 7N to 1500 doświadczonych konsultantów IT realizujących i wspierających zaawansowane projekty informatyczne na całym świecie. Wywodząca się z Danii spółka ma obecnie oddziały m.in. w Finlandii, Indiach, Norwegii, Stanach Zjednoczonych, Szwajcarii i Szwecji. W Polsce współpracuje w modelu agencyjnym z ponad 900 programistami i inżynierami IT, łącząc ich z firmami poszukującymi osób do realizacji swoich projektów informatycznych.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *