Branża ITPracaRynek

Firma Dynatrace uruchomiła w Gdańsku przestrzeń wspierającą wymianę wiedzy dla specjalistów IT

DevOne HUB ma pełnić rolę bezpłatnej i szeroko dostępnej przestrzeni wymiany wiedzy między specjalistami z dziedziny IT. W zorganizowanej z inicjatywy firmy Dynatrace przestrzeni organizowane będą m.in. nieformalne spotkania, warsztaty oraz webinary.

Firma Dynatrace uruchomiła w Gdańsku przestrzeń wspierającą wymianę wiedzy dla specjalistów IT

Przestrzeń DevOne HUB wyposażono m.in. w wysokiej jakości sprzęt – ekrany, projektory oraz mikrofony niezbędne do organizacji spotkań i prezentacji w formule lokalnej. Co więcej, firma Dynatrace zapewnia osobom korzystającym z nowego miejsca bezpłatne napoje i przekąski, a podczas przerw networkingowych – pizzę. Z przestrzeni korzysta już m.in. kilka organizacji zrzeszających specjalistów oraz entuzjastów nowych technologii.

“DevOne to doskonała przestrzeń do pracy i integracji. Takie miejsca to przede wszystkim okazja do spotkania i wymiany doświadczeń pomiędzy osobami pracującymi w różnych organizacjach. Nie mniejszą wartością jest networking i utrzymywanie kontaktów z osobami z trójmiejskiej społeczności IT” – mówi Przemysław Witka, Agile-Coach w Dynatrace i organizator wydarzeń z ramienia grupy specjalistów Agile3M. “Pierwsze spotkanie w DevOne HUB zorganizowaliśmy w ramach grupy Agile3M we wrześniu ubiegłego roku. Wszystkie warsztaty i prezentacje przyciągają kilkadziesiąt osób” – dodaje.

“Przestrzeń jest naprawdę ogromna i zawsze można ją dostosować do potrzeb konkretnego rodzaju wydarzenia. Na samą organizację nigdy nie poświęcam dużo czasu, bo wiem, że otrzymam pełne wsparcie w zakresie przygotowania miejsca, od ustawienia sali po zapewnienie przekąsek, dzięki czemu mogę skupić się na oprawie merytorycznej. Uważam, że to miejsce jest odpowiednie nawet dla osoby początkującej, która chce zacząć organizować tego typu spotkania. Dodatkowo, obecność firm technologicznych w pobliżu, takich jak Dynatrace, umożliwia pozyskiwanie wiedzy z pierwszej ręki” – podkreśla Piotr Suwała, organizator wydarzeń z ramienia grupy specjalistów Domain Driven Design GDA.

Przestrzeń DevOne HUB jest otwarta od poniedziałku do piątku, w godzinach od 17:00 do 22:00 w siedzibie Dynatrace przy Alei Grunwaldzkiej 411. Spotkania w DevOne HUB trwają około trzech godzin, a grupy uczestników liczą średnio od 15 do 55 osób. Aby bezpłatnie skorzystać z przestrzeni DevOne HUB należy wypełnić formularz dostępny na stronie https://devone.com.pl/.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *