Branża ITRynek

Firma EPAM Polska otworzyła nowe biuro w Krakowie

Jest ono jednocześnie główną siedzibą firmy w naszym kraju. W uroczystości otwarcia biura udział wziął Arkadiy Dobkin, CEO & President EPAM Systems, a także pracownicy firmy, jej partnerzy i zaproszeni goście.  

Firma EPAM Polska otworzyła nowe biuro w Krakowie
Źródło: EPAM Polska 

Polski oddział EPAM powstał w 2011 roku. Obecnie firma zatrudnia niemal 7000 osób w sześciu lokalizacjach: Krakowie, Gdańsku i Katowicach, a także we Wrocławiu, Warszawie i Łodzi. W EPAM Kraków pracuje ponad 2000 osób, w tym około 1800 specjalistów IT. Z końcem tego roku pracownicy przenieśli się do nowoczesnego kompleksu Brain Park. Siedziba firmy zajmuje niemal 8500 metrów kwadratowych powierzchni biurowej, rozmieszczonej w dwóch budynkach połączonych wspólnym tarasem.

“Nowe biuro EPAM w Krakowie jest odpowiedzią na oczekiwania i potrzeby naszych zespołów. Wielowymiarowa analiza, którą przeprowadziliśmy, pozwoliła nam jasno zdefiniować priorytety. Naszym celem było stworzenie integrującej i przyjaznej przestrzeni odpowiadającej zmianom w specyfice pracy kreatywnej i zespołowej. Zdecydowaliśmy, że miejscem, w którym możemy realizować te cele, jest Brain Park. Jesteśmy pewni, że lokalizacja i specyfika kompleksu, a także dostępna w okolicy infrastruktura wspierają nasze potrzeby rozwojowe” – skomentował Kamil Dowlaszewicz, Country Head w EPAM Polska.

Pracownicy z krakowskiego oddziału firmy mogą liczyć na wiele użytecznych rozwiązań w swoim nowym miejscu pracy. Nowe biuro oferuje m.in. EPAM Hub, czyli otwartą przestrzeń dla integracji pracowników, a także organizacji szkoleń i kreatywnych spotkań. W krakowskim oddziale mieści się także EPAM Garage Lab – miejsce dedykowane pasjonatom software engineering, w którym mogą rozwijać zainteresowania i realizować autorskie pomysły kształtujące przyszłość.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *