BranżaRynek

Firma konsultingowa NNC Services otwiera biuro w Polsce

NNC Services, firma specjalizująca w konsultingu marketingowym B2B, ogłasza otwarcie nowego biura w Warszawie, które będzie obsługiwać rynek lokalny i środkowoeuropejski. Rumuńska firma otwiera już trzecie biuro zagraniczne, po Wiedniu i Bostonie.

Firma konsultingowa NNC Services otwiera biuro w Polsce

Polski rynek ma ogromny potencjał i jednocześnie jest bardzo konkurencyjny. Jesteśmy więc świadomi, że nowoczesny przedsiębiorca musi wyjść poza tradycyjny model biznesowy i zapewnić partnerom szerokie wsparcie w promocji sprzedaży oraz w rozwoju pełnych rozwiązań IT. Dlatego właśnie planujemy rozszerzyć działalność firmy w tym obszarze. Nasze doświadczenie i wiedza pozwolą nam znacząco wzrosnąć na polskim rynku, z którym współpracujemy już od ponad 5 lat. Celem NNC Services jest dalszy rozwój dużych projektów w branży IT. Zdecydowaliśmy się zbliżyć do naszych klientów, aby jeszcze uważniej badać puls lokalnego środowiska biznesowego i dostosować nasze działania do jego potrzeb. Nasze nowe centrum operacyjne będzie modelem doskonałości NNC, ze względu na nasz ambitny plan wymiany know-how z lokalnymi przedsiębiorcami” – mówi Loredana Niculae, Prezes NNC Services.

NNC Services od lat umacnia pozycję na rynku europejskim. W 2017 roku firma postanowiła odpowiedzieć na potrzeby polskich klientów w zakresie usług konsultingowych w marketingu B2B, zwłaszcza w branży ICT.

Ekspansja ta jest m.in. wynikiem rocznego strategicznego  partnerstwa między polską Fundacją Pro Progressio i NNC Services, obejmującego uruchomienie na rynku rumuńskim portalu OutsourcingPortal.ro, który  wspiera rozwój branży outsourcingu w Rumunii.

W pierwszym roku lokalnej działalności, firma zamierza znacznie poszerzyć bazę klientów oraz liczbę pracowników na polskim rynku oraz znaleźć się pośród 15 najważniejszych graczy w branży. Przewagą firmy ma być oferta zawierająca pełen zakres usług marketingowych B2B oraz ponad 10 lat doświadczenia we wspieraniu europejskich firm w branży ICT.

Przeczytaj również
OVHcloud rozbudowuje infrastrukturę w regionie Azji i Pacyfiku

Nowe biuro NNC Services w Lumen Office Building przy ulicy Złotej 59 w Warszawie.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *