Strefa IFSWdrożeniaRynek

Firma zaangażowana w budowę II linii warszawskiego metra wykorzysta system ERP firmy IFS

Oprogramowanie usprawni zarządzanie złożonymi projektami budowlanymi realizowanymi przez firmę Gülermak w Polsce, Turcji oraz w innych krajach europejskich. Wdrożenie systemu IFS Applications ma pozwolić na zoptymalizowanie i zwiększenie efektywności w najważniejszych obszarach działalności firmy Gülermak – od zarządzania projektami, przez zaopatrzenie, po kontrolę kosztów.

Firma zaangażowana w budowę II linii warszawskiego metra wykorzysta system ERP firmy IFS

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że czołowa turecka firma konstrukcyjno-budowlana Gülermak wdraża system IFS Applications™ 9 w Polsce i Turcji w celu usprawnienia zarządzania złożonymi projektami budowlanymi.

Firma Gülermak jest jednym z czołowych przedsiębiorstw konstrukcyjno-budowlanych w Turcji, specjalizującym się w realizacji projektów pod klucz dla sektora transportu publicznego, takich jak m.in. budowa infrastruktury kolei, podziemnych tuneli czy stacji metra. Firma rozwija również działalność na rynkach zagranicznych, a przedstawicielstwo Gülermak na Europę mieści się w Warszawie w Polsce. Obecnie Gülermak jest zaangażowany w projekt realizacji centralnego odcinka drugiej linii metra w Warszawie.

Firma Gülermak potrzebowała zintegrowanego rozwiązania IT, które pozwoliłoby na optymalizację procesów i zwiększenie efektywności w najważniejszych obszarach działalności, takich jak zarządzanie projektami, finanse, zaopatrzenie i gospodarka magazynowa, zarządzanie podwykonawcami i kontraktami oraz kontrola kosztów. Po przeprowadzeniu analizy kilku konkurencyjnych rozwiązań ERP zdecydowano się na wdrożenie systemu IFS Applications 9.
„Wybraliśmy rozwiązanie firmy IFS ze względu na jego zaawansowaną funkcjonalność przydatną w sektorze konstrukcyjno-budowlanym” − powiedział Mustafa Tuncer, dyrektor zarządzający polskiego oddziału Gülermak. „Rozwiązanie to pozwoli nam na zwiększenie efektywności w wielu obszarach naszej działalności, w tym w obszarze zarządzania projektami, co ma dla nas kluczowe znaczenie. System IFS Applications 9 nie tylko wychodzi naprzeciw bieżącym potrzebom naszej firmy, ale również jego elastyczność umożliwia adaptację do zmieniających się wymagań rynkowych”.

Prezes IFS CEE Marcin Taranek dodał: „Sektor konstrukcyjno-budowlany jest jednym ze strategicznych rynków firmy IFS. Dostarczamy nasze produkty i usługi wielu renomowanym firmom na całym świecie. Cieszymy się, że system IFS Applications 9 ułatwi firmie Gülermak realizację złożonych projektów inżynierskich. Jesteśmy przekonani, że nasze rozwiązanie wspomoże firmę Gülermak w rozwoju jej działalności w Polsce i na innych europejskich rynkach”.

Więcej informacji na temat zaangażowania firmy IFS w pomoc przedsiębiorstwom z branży konstrukcyjno-budowlanej i infrastrukturalnej zawiera strona: www.ifs.com/en/industries/engineering-construction-infrastructure

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *