WdrożeniaInformacje prasoweStrefa IFS

Hiszpańska firma dekoratorska wdroży system IFS Applications

Oprogramowanie firmy IFS będzie wspierało globalną działalność spółki Estudio Cerámico and Dune. Funkcjonalność systemu obejmie najważniejsze procesy biznesowe hiszpańskiego dostawcy produktów i usług dekoratorskich. Z systemu IFS Applications korzystać będzie ponad 200 pracowników z 11 oddziałów Estudio Cerámico and Dune na całym świecie.

Hiszpańska firma dekoratorska wdroży system IFS Applications

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Estudio Cerámico i Dune, część wiodącej hiszpańskiej grupy produkującej ceramikę, postanowiła wdrożyć system IFS Applications™ w celu wsparcia wszystkich najważniejszych procesów biznesowych w swojej siedzibie w Sant Joan de Moró (prowincja Castellón) oraz w 11 filiach na świecie.

Po gruntownej analizie ofert firma Estudio Cerámico i Dune wybrała system IFS Applications jako narzędzie do wsparcia najważniejszych procesów biznesowych, takich jak finanse, zasoby ludzkie, zarządzanie projektami, produkcja, dystrybucja, CRM, zarządzanie dokumentacją i remonty. Rozwiązanie zostanie udostępnione 215 użytkownikom pracującym w 11 filiach w Argentynie, Australii, Brazylii, Chinach, Hiszpanii, Francji, Meksyku, Portugalii, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

Komponentowa architektura i rozbudowane standardowe funkcje systemu IFS Applications pozwolą zminimalizować zarówno czas wdrożenia, jak i koszt utrzymania oprogramowania. „Przez wiele lat korzystaliśmy z niestandardowego systemu ERP, który był co prawda dostosowany do naszych potrzeb, ale hamował nasz rozwój na rynku międzynarodowym oraz ograniczał naszą zdolność adaptacji do nowych technologii” — powiedział Ismael Carne, dyrektor generalny firmy Estudio Cerámico i Dune. „Wybraliśmy system firmy IFS ze względu na prostotę i elastyczność jej rozwiązania. Istotne znaczenie miała także jej globalna obecność, gwarantująca wysoki poziom świadczonych usług we wszystkich krajach, w których mamy oddziały”.

„Z radością witamy firmę Estudio Cerámico i Dune wśród naszych klientów” — powiedział Gustavo Brito, prezes IFS Ibérica. „Jest to dla nas strategiczny klient o międzynarodowym profilu i cieszymy się, że nasze rozwiązania będą wspierać jego przyszły rozwój”.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *