Informacje prasowe

Hiszpańska firma dekoratorska wdroży system IFS Applications

Oprogramowanie firmy IFS będzie wspierało globalną działalność spółki Estudio Cerámico and Dune. Funkcjonalność systemu obejmie najważniejsze procesy biznesowe hiszpańskiego dostawcy produktów i usług dekoratorskich. Z systemu IFS Applications korzystać będzie ponad 200 pracowników z 11 oddziałów Estudio Cerámico and Dune na całym świecie.

dunees

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Estudio Cerámico i Dune, część wiodącej hiszpańskiej grupy produkującej ceramikę, postanowiła wdrożyć system IFS Applications™ w celu wsparcia wszystkich najważniejszych procesów biznesowych w swojej siedzibie w Sant Joan de Moró (prowincja Castellón) oraz w 11 filiach na świecie.

Po gruntownej analizie ofert firma Estudio Cerámico i Dune wybrała system IFS Applications jako narzędzie do wsparcia najważniejszych procesów biznesowych, takich jak finanse, zasoby ludzkie, zarządzanie projektami, produkcja, dystrybucja, CRM, zarządzanie dokumentacją i remonty. Rozwiązanie zostanie udostępnione 215 użytkownikom pracującym w 11 filiach w Argentynie, Australii, Brazylii, Chinach, Hiszpanii, Francji, Meksyku, Portugalii, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

Komponentowa architektura i rozbudowane standardowe funkcje systemu IFS Applications pozwolą zminimalizować zarówno czas wdrożenia, jak i koszt utrzymania oprogramowania. „Przez wiele lat korzystaliśmy z niestandardowego systemu ERP, który był co prawda dostosowany do naszych potrzeb, ale hamował nasz rozwój na rynku międzynarodowym oraz ograniczał naszą zdolność adaptacji do nowych technologii” — powiedział Ismael Carne, dyrektor generalny firmy Estudio Cerámico i Dune. „Wybraliśmy system firmy IFS ze względu na prostotę i elastyczność jej rozwiązania. Istotne znaczenie miała także jej globalna obecność, gwarantująca wysoki poziom świadczonych usług we wszystkich krajach, w których mamy oddziały”.

„Z radością witamy firmę Estudio Cerámico i Dune wśród naszych klientów” — powiedział Gustavo Brito, prezes IFS Ibérica. „Jest to dla nas strategiczny klient o międzynarodowym profilu i cieszymy się, że nasze rozwiązania będą wspierać jego przyszły rozwój”.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *