CyberbezpieczeństwoRynek

Holm Security wchodzi na polski rynek

Szwedzki producent rozwiązań zapewniających zautomatyzowaną, systematyczną ocenę poziomu bezpieczeństwa infrastruktury IT otworzył oddział w Krakowie. Polska jest szóstym i największym z dotychczasowych rynków, na których obecna jest firma Holm Security.

Holm Security wchodzi na polski rynek

Holm Security planuje uruchomienie swojej platformy w oparciu o lokalne centra przetwarzania danych, co oznacza, że zarówno dostarczana platforma jak i wszystkie wykorzystywane do jej funkcjonowania dane będą przechowywane i przetwarzane na terenie Polski. Będzie to pierwsza tak zaawansowana platforma do badania oceny poziomu bezpieczeństwa w Polsce. Wedle zapowiedzi usługi wdrożeniowe, a także zaplecze w postaci wsparcia technicznego dla polskich klientów również będą realizowane lokalnie. „Z naszej perspektywy Polska jest istotnym oraz strategicznym rynkiem, oferującym duże możliwości. Widzimy również szansę rozwoju w krajach sąsiadujących z Polską. Ponadto, Polska znakomicie wpasowuje się w filozofię pracy Holm Security, z uwagi na współpracę naszej firmy z polskimi deweloperami w Katowicach, jak również na miejscu w Sztokholmie” – zapewnia Stefan Thelberg, dyrektor generalny firmy Holm Security.

Oferowana przez Holm Security platforma zapewnia mechanizmy zautomatyzowane, ciągłej kontroli bezpieczeństwa wszystkich istotnych warstw infrastruktury, a także jej użytkowników. Dzięki temu, oferowane w modelu chmurowym usługi Holm Security, zapewniając możliwość sprawnej i rzeczowej oceny efektywności zabezpieczeń mają świetnie wpisywać się w dzisiejsze potrzeby rynkowe. „Holm Security oferuje platformę, która powinna być standardem dla wszystkich średnich i większych organizacji w Polsce. Pomagamy firmom uzyskać odpowiedź na pytanie: jak bardzo odporni są na ataki hakerów, szpiegostwo przemysłowe, sabotaż i inne cyberzagrożenia. Wiele przedsiębiorstw chce pracować nad poprawą własnego bezpieczeństwa IT, nie tylko w wyniku wprowadzonych dyrektyw, takich jak GDPR i NIS. Czas na działanie nie może być lepszy” – dodaje Paweł Dworucha, Country Manager Holm Security w Polsce.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *