Cloud computingBiznesRynek

Huawei Cloud ze specjalnym voucherem dla klientów w Polsce

W związku z postępującą transformacją cyfrową firm i potrzebą usprawnienia procesów rośnie popularność rozwiązań chmurowych. Raport PMR Market Experts wskazuje, że w 2023 roku nawet 60% przedsiębiorstw w Polsce zwiększy wydatki na takie usługi. W odpowiedzi na potrzeby rynku Huawei przygotował specjalną ofertę dla nowych klientów i partnerów korporacyjnych w Polsce – voucher do 500 USD na start.

Huawei Cloud ze specjalnym voucherem dla klientów w Polsce

W ramach tego vouchera, każdy nowy użytkownik, który zarejestruje się na platformie Huawei Cloud dostaje dostęp do wszystkich funkcji bez limitu czasowego. Oferta jest skonstruowana tak, aby każdy z klientów mógł z łatwością dopasować wybrane produkty i usługi do indywidualnych potrzeb niezależnie od branży czy wielkości organizacji. Dzięki temu firmy otrzymują skrojone na miarę rozwiązania chmurowe, które wspierają realizację konkretnych celów biznesowych – poinformowali przedstawiciele Huawei.

“Zgodnie z naszą dewizą „Everything as a Service” wykorzystujemy możliwości sztucznej inteligencji i przetwarzania danych tak, by technologia służyła rozwojowi biznesu. Dzięki Huawei Cloud polscy przedsiębiorcy oraz programiści mają dostęp do sprawdzonych i innowacyjnych rozwiązań chmurowych, których cieszą się popularnością w Europie. Stale rozwijamy nasze usługi, a dzięki atrakcyjnej ofercie umacniamy naszą pozycję na rynku cloud computingu” – podkreśla Witold Walczak, Country Director Huawei Cloud Polska.

W ramach oferty Huawei Cloud klienci mogą skorzystać z serwera Elastic Cloud Server (ECS), który pozwala sprostać obciążeniom o dowolnej skali już w kilka minut, podkreślają specjaliści Huawei. Zapewnia on bezpieczne, skalowalne zasoby obliczeniowe na żądanie, umożliwiając elastyczne wdrażanie aplikacji i obciążeń. Z kolei Cloud Conteinet Engine (CCE) to w pełni hostowana usługa Kubernetes do tworzenia, uruchamiania i skalowania aplikacji kontenerowych.

Przeczytaj również
Avanade: jakość danych decyduje o możliwości wykorzystania potencjału AI

Huawei Cloud oferuje również łatwy w użyciu Object Storage Service (OBS), który zapewnia wydajną, skalowalną i bezpieczną pamięć masową w chmurze. Izolowanie zasobów online za pomocą wirtualnych sieci prywatnych umożliwia usługa Virtual Private Cloud (VPC). Ciekawym rozwiązaniem jest także Domain Name Service (DNS), czyli wysoce dostępna, skalowalna i autorytatywna usługa internetowa, która tłumaczy nazwy domen na adresy IP, niezawodnie kierując użytkowników końcowych do aplikacji. Z kolei zwolennikom wykorzystania AI spodoba się ModelArts, czyli kompleksowa platforma AI, która umożliwia programistom i analitykom danych na dowolnym poziomie umiejętności szybkie tworzenie, szkolenie i wdrażanie modeli w dowolnym miejscu.

Jak zapewniają eksperci Huawei, każdy klient może liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy ze strony zespołu Huawei Cloud. Co ważne, serwery Huawei umieszczone są lokalnie w Europie, a dokładnie w Irlandii. Regionalne huby znajdują się także w Niemczech, Francji, Holandii i Szwajcarii.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *