MENU

Huawei wzmacnia zespół sprzedażowy – zatrudni 100 osób z całej Polski

1 grudnia 2017Branża, Praca, Rynek

Przedstawiciele firmy podkreślają, że zwiększenie zatrudnienia w obszarze sprzedaży ma związek z szybkim rozwojem działalności i mocniejszą pozycją na polskim rynku. Rekrutacja rozpoczęła się z początkiem grudnia.

Wedle zapowiedzi poszukiwane będą osoby na stanowiska specjalistyczne oraz kierownicze. Rekrutacja będzie prowadzona w 11 miastach. Będą to: Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Łódź, Poznań, Katowice, Lublin, Rzeszów, Bydgoszcz oraz Białystok. Plany zakładają, że w zespół sprzedażowy Huawei powiększy się nawet o 100 osób. Zdaniem przedstawicieli polskiego oddziału Huawei potrzeby kadrowe firmy rosną wraz z szybkim rozwojem biznesu i wzrostem udziałów rynkowych.

„Cieszymy się z coraz większego udziału w rynku i mamy apetyt na więcej, w związku z czym potrzebujemy nowych ludzi na pokładzie. Czekamy na kandydatów podzielających nasze ambicje, którzy poczują się dumni z bycia w naszej drużynie i wesprą nas w drodze po palmę pierwszeństwa na polskim rynku” – mówi Jefferson Zhang, dyrektor generalny w Huawei Consumer Business Group Polska. Poszukiwane są osoby z doświadczeniem na stanowiskach sprzedażowych, niekoniecznie w branży IT.

The following two tabs change content below.
Piotr Waszczuk

Piotr Waszczuk

Zastępca redaktora naczelnego ITwiz. O rynku nowych technologii pisze od 12 lat. Autor publikacji, wywiadów, artykułów oraz opracowań dotyczących trendów i wydarzeń rynku IT, a także systemów wspierających biznes oraz nowych technologii. Redaktor prowadzący Raporty ITwiz poświęcone technologii in-memory oraz rozwiązaniom cloud computing. Autor licznych relacji z konferencji branżowych, publikacji analitycznych, materiałów typu case study i tłumaczeń.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »