Strefa IFSWdrożeniaRynek

IFS dostarczy rozwiązania wspierające zarządzanie serwisem dla firmy Kyocera

Oprogramowanie IFS będzie wspierać procesy firmy KYOCERA Document Solutions w 17 krajach Europy. Rozwiązanie IFS Zarządzanie Serwisem stanie się zunifikowanym systemem łączącym wszystkie placówki firmy KYOCERA w Europie i pozwoli m.in. na skrócenie czasu reakcji serwisowej. Za wyborem rozwiązania IFS przemawiała m.in. funkcjonalność, innowacyjna architektura i obsługa nowoczesnych standardów komunikacji. Oprogramowanie zostanie wdrożone w modelu chmury obliczeniowej.

IFS dostarczy rozwiązania wspierające zarządzanie serwisem dla firmy Kyocera

Firma KYOCERA Document Solutions Europe oferuje szeroką gamę drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, materiałów eksploatacyjnych i oprogramowania, jak również usługi z zakresu zarządzania dokumentacją — oferta firmy ma na celu zapewnienie efektywnej i ekonomicznej obsługi procesów związanych z dokumentacją.

Po wnikliwej analizie ofert kilku dostawców oprogramowania firma KYOCERA Document Solutions Europe zadecydowała o wdrożeniu rozwiązania IFS Zarządzanie Serwisem w celu optymalizacji procesów serwisowych i utworzenia jednolitego rozwiązania IT obsługującego europejskie placówki firmy. Dzięki rozwiązaniu IFS firma skróci czas reakcji serwisowej, poprawi zarządzanie umowami i gwarancjami, jak również zwiększy efektywność współpracy z partnerami biznesowymi.

Rozwiązanie zostanie wdrożone w usłudze IFS Managed Cloud w środowisku Microsoft Azure — jest to kompleksowa usługa oparta na idei chmury prywatnej. Podczas fazy wstępnej nastąpi opracowanie standardu europejskiego, który następnie zostanie pilotażowo uruchomiony w firmie KYOCERA Document Solutions Europe. W fazie drugiej opracowany standard zostanie przeniesiony na spółki zależne firmy KYOCERA na terenie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, wśród których znajduje się firma Triumph Adler, która od wielu lat jest częścią grupy KYOCERA.

Przeczytaj również
Spyrosoft Connect - nowa spółka w Grupie Spyrosoft

„Dokładnie zapoznaliśmy się z wszystkimi znanymi produktami na rynku” — powiedział Takahiro Sato, prezes firmy KYOCERA Document Solutions Europe. „Firma IFS zaoferowała nam najbardziej kompletne i skalowalne na poziomie międzynarodowym rozwiązanie obsługujące wszystkie ważne dla nas obszary i zapewniające wysoki poziom komunikacji danych. Jednym z czynników przeważających na korzyść firmy IFS była innowacyjna i przyszłościowa architektura oferowanego rozwiązania”.

Peter Höhne, wiceprezes działu sprzedaży i marketingu w oddziale IFS w Europie Centralnej, dodał: „Umowa z firmą KYOCERA Document Solutions Europe to dla firmy IFS wydarzenie przełomowe. Pozyskanie tego strategicznego klienta jeszcze bardziej ugruntowuje naszą pozycję lidera oprogramowania do zarządzania usługami serwisowymi oraz potwierdza, że długoterminowe inwestycje w takie technologie, jak internet rzeczy czy środowiska chmurowe, świetnie się sprawdzają w przedsiębiorstwach globalnych”.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *