Rynek

IFS wspiera technologiczny rozwój Wałbrzyskich Zakładów Koksowniczych “Victoria” S.A.

Firma IFS zawarła umowę z WZK „Victoria” S.A. na dostawę swoich najnowszych rozwiązań – wałbrzyska spółka wybrała dedykowany branży system ERP m.in. do utrzymania ruchu i serwisu. Za dostawę licencji na najnowszą wersję oprogramowania – IFS Cloud oraz wdrożenie i serwisowanie – odpowiada firma InfoConsulting, platynowy partner IFS.

IFS wspiera technologiczny rozwój Wałbrzyskich Zakładów Koksowniczych “Victoria” S.A.

Dzięki innowacyjnemu podejściu, wspomniane rozwiązanie będzie regularnie aktualizowane w standardzie Evergreen, co jest nowością na rynku systemów ERP. Umożliwia to pracę na najnowszej technologicznie i funkcjonalnie wersji, unikając kosztownych finansowo oraz organizacyjnie upgrade’ów co kilka lat, podkreślają przedstawiciele IFS.

“WZK Victoria wybierając IFS Cloud postawiła na wykorzystanie otwartego na innowacje systemu. Jestem przekonany, że ten krok przyniesie spółce zdecydowane korzyści, m.in. dzięki informatyzacji tych obszarów, które do tej pory nie były objęte systemowo – produkcji oraz utrzymania ruchu i remontów. Przewagą rynkową IFS Cloud jest pozostawienie wyboru klientom, ponieważ to oni najlepiej znają swoją firmę i jej potrzeby” – skomentował Marek Głazowski, prezes IFS Polska & EE.

Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze „Victoria” S.A., produkujące ponad 500 tys. ton koksu rocznie, są wiodącym w Polsce i znaczącym w Europie producentem koksu odlewniczego.

“WZK Victoria to połączenie wspaniałych tradycji i nowoczesności. Spółka korzystając z najnowszych rozwiązań optymalizujących funkcjonowanie zmierza w kierunku wzmocnienia pozycji na rynku europejskim. Decyzja o współpracy z InfoConsulting i wdrożeniu zintegrowanego systemu IFS Cloud, to krok w kierunku jeszcze efektywniejszego wykorzystania zasobów oraz poprawy funkcjonowania w najważniejszych obszarach” – podsumował Grzegorz Musiał, wiceprezes zarządu InfoConsulting.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *