Strefa IFSRozwiązaniaRynek

IFS z wyróżnieniem w raporcie IDC

Rozwiązania IFS w obszarze zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa uznano za wyróżniające się m.in. za sprawą całościowego wsparcia dla obsługi aktywów dla branż kapitałochłonnych oraz zgodności z założeniami modelu chmury obliczeniowej.

IFS z wyróżnieniem w raporcie IDC

Firmę IFS zaliczono do grona liderów wśród dostawców rozwiązań Enterprise Asset Management w modelu SaaS i w chmurze obliczeniowej na łamach Raportu IDC MarketScape: “Worldwide SaaS and Cloud-Enabled Asset-Intensive EAM Applications 2019 Vendor Assessment”. Eksperci IDC zwracają uwagę m.in. na rozbudowaną funkcjonalność w obszarze zarządzania cyklem życia aktywów, z zaawansowaną funkcją dynamicznego harmonogramowania i mechanizmem optymalizacji, a także rozwiązaniem mobilnym; kompleksową funkcjonalność, a także specjalistyczne rozwiązania funkcjonalne, w tym – przeznaczone dla branży lotniczej. W raporcie IDC uwzględniono rozwiązania zapewniające zgodność z nowoczesnymi modelami wdrażania oprogramowania biznesowego, w szczególności z modelem chmury obliczeniowej.

Przedstawiciele firmy IFS podkreślają, że wyróżnienie jest dowodem na efektywność założonej strategii rozwoju oprogramowania. Firma IFS jest związana z obszarem zarządzania majątkiem od początku istnienia. Na przestrzeni 35 lat działalności m.in. na bazie wiedzy eksperckiej oraz doświadczeń wynikających ze zrealizowanych dotąd projektów IFS stworzył rozbudowaną ofertę rozwiązań EAM dla wielu gałęzi przemysłu, w tym sektora lotnictwa i obrony, energetyki, przedsiębiorstw użyteczności publicznej, sektora ropy i gazu oraz przemysłu wydobywczego. „Branże kapitałochłonne, które obsługujemy, należą do najściślej kontrolowanych branż na świecie, o najsilniejszych regulacjach, co oznacza, że cyfrowa transformacja i przełomowe technologie muszą być wdrażane z zachowaniem ostrożności, zawsze w oparciu o informacje zwrotne otrzymane od klienta i dogłębną znajomość branży. Wyróżnienie otrzymane od IDC MarketScape dodaje nam energii w pracy nad rozwojem rozwiązań, które będą odgrywać wiodącą rolę w dziedzinie zarządzania aktywami w przyszłości” – mówi Christian Pedersen, Chief Product Officer w firmie IFS.

Przeczytaj również
Oprogramowanie IFS wspiera międzynarodowego dostawcę usług i produktów dla sektora obronności
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *