Rozwiązania

Oferowane przez IFS rozwiązania klasy EAM z wyróżnieniem Gartnera

IFS otrzymał wyróżnienie Gartner Peer Insights Customers’ Choice w kategorii oprogramowania do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa (EAM) w lutym 2020 r. 

Oferowane przez IFS rozwiązania klasy EAM z wyróżnieniem Gartnera

Tytuł Gartner Peer Insights Customers’ Choice jest przyznawany przez firmę Gartner na bazie opinii i ocen wyspecjalizowanych użytkowników, mających doświadczenie w nabywaniu, wdrażaniu i/lub użytkowaniu danego produktu lub usługi. „Wyróżnienie to dowodzi naszego bezkompromisowego zaangażowania w oferowanie klientom z sektora przemysłu narzędzi dostosowanych do ich celów. Mamy ponad 35 lat doświadczenia we wspieraniu firm dysponujących wieloma składnikami majątku i jesteśmy dumni z faktu, że nasze rozwiązania w dalszym ciągu znajdują uznanie w oczach klientów” — skomentował Michael Ouissi, Chief Customer Officer w IFS.

Gartner definiuje oprogramowanie do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa (EAM) jako produkty, które pomagają firmom mającym wiele składników majątku w zarządzaniu obsługą techniczną takich elementów, takich jak: stacjonarne środki trwałe w zakładach, w tym instalacje do wytwarzania energii, produkcji i rafinacji ropy naftowej, infrastruktura obiektów liniowych, np. linie zasilania, linie kolejowe i rurociągi, mobilne i stacjonarne elementy floty, w tym wyposażenie serwisowe, wagony kolejowe, lokomotywy, ciężarówki, transformatory, pompownie i turbiny wiatrowe. Rozwiązania klasy EAM obejmują najczęściej funkcje wspierające zarządzanie, planowanie i harmonogramowanie, a także tworzenie zleceń roboczych, prowadzenie historii remontów, obsługę zapasów i zaopatrzenia oraz monitorowanie wyposażenia i innych składników majątku.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *