AplikacjeRynek

InsERT obniża ceny na zdalne licencje oprogramowania InsERT GT

Jest to reakcja na trudną, związaną z epidemią koronawirusa, sytuację firm z sektora MSP. Obniżenie kosztów licencji na zdalny dostęp do systemów linii InsERT GT ma ułatwić pracę z domu i pozwolić na obniżenie kosztów.

InsERT obniża ceny na zdalne licencje oprogramowania InsERT GT

Przedstawiciele firmy InsERT przekonują, że dzięki wprowadzonym w cenniku zmianom biura rachunkowe oraz firmy, które pracują na programach linii InsERT GT, mogą w niższych cenach nabyć licencje pozwalające na zdalne korzystanie z oprogramowania Subiekt GT, Rewizor GT, Rachmistrz GT, Gratyfikant GT oraz Gestor GT. “Dzięki temu rozwiązaniu specjaliści, przedsiębiorcy i ich pracownicy mogą korzystać online z pełnych funkcjonalności poszczególnych programów nie opuszczając swoich domów. W ten sposób mogą wesprzeć funkcjonowanie swoich firm i firm klientów w okresie, który jest pełen wyzwań dla każdego biznesu” – czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym.

Przykładowo, wersja licencji dla firm umożliwia w pełni legalne korzystanie z oprogramowania poza wskazaną w karcie rejestracyjnej licencji siedzibą. Dzięki temu możliwa jest m.in. praca na danych przedsiębiorstwa w domu pracownika, i to w przypadku przetwarzania danych wszystkich jednostek organizacyjnych firmy lub w innym jej oddziale.

Więcej informacji o zmianach na stronie producenta.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *