BranżaBiznesInformacje prasowe

Jeden z największych europejskich portów modernizuje systemy biznesowe

Port promowy w Dover każdego dnia obsługuje średnio ponad 35 tys. pasażerów, co czyni go jednym z najbardziej ruchliwych portów typu ro-ro na świecie. Decyzja o kompleksowej modernizacji wykorzystywanego oprogramowania biznesowego i wdrożenia jednego, ściśle zintegrowanego rozwiązania ma pozwolić na zwiększenie efektywności działania. Funkcjonalność systemu IFS Applications i powiązanych aplikacji mobilnych obejmie wszystkie najważniejsze procesy biznesowe.

Jeden z największych europejskich portów modernizuje systemy biznesowe
Port w Dover
Źródło: www.doverport.co.uk

Ponad 300 pracowników będzie korzystało z systemu IFS Applications do zarządzania majątkiem i nieruchomościami, programami i projektami, finansami oraz kadrami. Mobilne rozwiązania będą natomiast kluczowe dla dostępu do systemów zarządzania zleceniami roboczymi oraz zarządzania usługami serwisowymi.

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że Port w Dover, będący najbardziej ruchliwym międzynarodowym portem promowym typu ro-ro w Europie, wdroży system IFS Applications.

Port w Dover rocznie obsługuje około 13 milionów pasażerów, 2,6 miliona pojazdów turystycznych oraz 2,2 miliona pojazdów transportowych. W celu dalszej poprawy efektywności i dostępności wskaźników biznesowych zarząd Portu poszukiwał systemu biznesowego, który oferowałby ściśle zintegrowaną obsługę wszystkich funkcji. System IFS Applications zastąpi wiele spośród obecnych rozwiązań i umożliwi integrację informacji dotyczących wszystkich obszarów działalności.

System IFS Applications będzie wykorzystywany przez ponad 300 pracowników w całej organizacji w celu poprawy wydajności i kontroli w kluczowych obszarach, takich jak zarządzanie majątkiem. Rozwiązanie obejmuje funkcjonalność zarządzania majątkiem i nieruchomościami, programami i projektami, finansami i kadrami. Jego kluczowym elementem jest również dostęp do systemów zarządzania zleceniami roboczymi oraz zarządzania usługami serwisowymi dla pracowników mobilnych.

Przeczytaj również
Jak będzie wyglądał nowy model pracy po pandemii?

„Z przyjemnością ogłaszamy pozyskanie nowego, strategicznie ważnego klienta” — powiedział Paul Massey, dyrektor zarządzający IFS Europe West. „Port w Dover jest najbardziej ruchliwym portem pasażerskim i towarowym typu ro-ro w Wielkiej Brytanii. Jesteśmy przekonani, że system IFS Applications jest idealnym wyborem zapewniającym przejrzystość działalności, kontrolę i poprawę wydajności”.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *