BranżaBiznesInformacje prasowe

Jeden z największych europejskich portów modernizuje systemy biznesowe

Port promowy w Dover każdego dnia obsługuje średnio ponad 35 tys. pasażerów, co czyni go jednym z najbardziej ruchliwych portów typu ro-ro na świecie. Decyzja o kompleksowej modernizacji wykorzystywanego oprogramowania biznesowego i wdrożenia jednego, ściśle zintegrowanego rozwiązania ma pozwolić na zwiększenie efektywności działania. Funkcjonalność systemu IFS Applications i powiązanych aplikacji mobilnych obejmie wszystkie najważniejsze procesy biznesowe.

Jeden z największych europejskich portów modernizuje systemy biznesowe
Port w Dover
Źródło: www.doverport.co.uk

Ponad 300 pracowników będzie korzystało z systemu IFS Applications do zarządzania majątkiem i nieruchomościami, programami i projektami, finansami oraz kadrami. Mobilne rozwiązania będą natomiast kluczowe dla dostępu do systemów zarządzania zleceniami roboczymi oraz zarządzania usługami serwisowymi.

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że Port w Dover, będący najbardziej ruchliwym międzynarodowym portem promowym typu ro-ro w Europie, wdroży system IFS Applications.

Port w Dover rocznie obsługuje około 13 milionów pasażerów, 2,6 miliona pojazdów turystycznych oraz 2,2 miliona pojazdów transportowych. W celu dalszej poprawy efektywności i dostępności wskaźników biznesowych zarząd Portu poszukiwał systemu biznesowego, który oferowałby ściśle zintegrowaną obsługę wszystkich funkcji. System IFS Applications zastąpi wiele spośród obecnych rozwiązań i umożliwi integrację informacji dotyczących wszystkich obszarów działalności.

System IFS Applications będzie wykorzystywany przez ponad 300 pracowników w całej organizacji w celu poprawy wydajności i kontroli w kluczowych obszarach, takich jak zarządzanie majątkiem. Rozwiązanie obejmuje funkcjonalność zarządzania majątkiem i nieruchomościami, programami i projektami, finansami i kadrami. Jego kluczowym elementem jest również dostęp do systemów zarządzania zleceniami roboczymi oraz zarządzania usługami serwisowymi dla pracowników mobilnych.

Przeczytaj również
itelligence kompetencjami i usługami data center wspiera cyfrową transformację w Dom Development

„Z przyjemnością ogłaszamy pozyskanie nowego, strategicznie ważnego klienta” — powiedział Paul Massey, dyrektor zarządzający IFS Europe West. „Port w Dover jest najbardziej ruchliwym portem pasażerskim i towarowym typu ro-ro w Wielkiej Brytanii. Jesteśmy przekonani, że system IFS Applications jest idealnym wyborem zapewniającym przejrzystość działalności, kontrolę i poprawę wydajności”.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *