Zmiany kadrowe

Kamil Folkert objął stanowisko CSO w 3Soft S.A.

Dr inż. Kamil Folkert, członek zarządu 3Soft S.A., objął nowo utworzone stanowisko Chief Strategy Officera. W tej roli będzie on odpowiedzialny za tworzenie kompleksowej strategii rozwoju firmy, we współpracy z CEO oraz nadzór nad jej właściwą realizacją.

Kamil Folkert objął stanowisko CSO w 3Soft S.A.

Jak poinformowali przedstawiciele spółki, Kamil Folkert zajmował się będzie ponadto identyfikacją szans inwestycyjnych w skali międzynarodowej, analizą potencjalnych celów fuzji i przejęć oraz aliansów strategicznych. Do jego zadań należeć ma również koordynacja wybranych inicjatyw biznesowych, utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami oraz zarządzanie partnerstwami strategicznymi.

Z firmą 3Soft Kamil Folkert związany jest od października 2010 roku. Od połowy 2015 roku zasiada w zarządzie spółki. Doradzał i był zaangażowany w opracowanie strategicznych programów transformacji cyfrowej w obszarze Data Management dla podmiotów z branży finansowej i energetycznej. Nadzorował również projekty z zakresu zarządzania danymi, realizowane dla banków oraz firm z branż telco, retail i automotive.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.