Zmiany kadrowe

Tomasz Mirowski nowym CTO w 3Soft S.A.

Tomasz Mirowski zastąpił w tej roli dr inż. Kamila Folkerta, który objął z kolei nowo utworzone stanowisko Chief Strategy Officera. Zmiany na najwyższym szczeblu struktury kadrowej spółki związane są z jej dynamicznym rozwojem, w tym planami ekspansji międzynarodowej, poinformowali przedstawiciele 3Soft.

Tomasz Mirowski nowym CTO w 3Soft S.A.

 

Tomasz Mirowski w 3Soft pełnił dotychczas funkcję Head of DevOps & Data Engineering. Jego rolą będzie obecnie budowanie i rozwój kompetencji firmy w zakresie wybranych technologii do zarządzania danymi. Obejmie nadzór nad pracą ponad 35-osobowego departamentu Data Management, który tworzą zespoły DevOps & Data Engineering oraz Data Analysis. Wśród powierzonych mu zadań znajduje się również analiza trendów technologicznych i wdrażanie ich w projektach realizowanych na styku IT i biznesu.

Tomasz Mirowski z branżą IT jest związany od ponad 18 lat. Do zespołu 3Soft dołączył w marcu 2017 roku. Posiada ugruntowane doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu aplikacji biznesowych, technologii Big Data i chmurowych. Realizował kompleksowe projekty informatyczne dla firm z branży automotive, bukmacherskiej, retail, a także dla największych banków w Polsce.

O zmianie stanowiska przez Kamila Folkerta pisaliśmy już na serwisie ITwiz tu.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *