Zmiany kadrowe

Kamila Bukowska pokieruje rozwojem TD SYNNEX w obszarze Software&Cloud

Obejmując stanowisko Business Unit Managera w obszarze Software&Cloud przejmuje odpowiedzialność m.in. za współpracę TD SYNNEX z dostawcami rozwiązań aplikacyjnych i chmurowych, rozwój kanałów dystrybucji takich rozwiązań, a także realizowanie strategii sprzedażowej w oparciu o plany krótko- i długoterminowe.

Kamila Bukowska pokieruje rozwojem TD SYNNEX w obszarze Software&Cloud

W nowej roli Kamila Bukowska zapowiada m.in. działania na rzecz dalszego wzmacniania pozycji firmy TD SYNNEX w obszarze Software&Cloud, a także inicjatywy mające na celu rozszerzenie oferty o rozwiązania i usługi nowych dostawców. „Wybór Kamili Bukowskiej na to stanowisko jest naturalnym i bardzo przyjemnym wyborem. Kamila bezwzględnie zasłużyła na ten awans. Doskonale zna branżę, na bieżąco śledzi trendy rynkowe, stale rozwija swoją wiedzę i umiejętności. Prowadzi wspaniały zespół specjalistów, z którymi doskonale jej się współpracuje” – mówi Mariusz Ziółkowski, wiceprezes TD SYNNEX. “Jestem pewien, iż przeniesie biznes Software&Cloud w TD SYNNEX na wyższy poziom” – dodaje.

Kamila Bukowska jest związana z firmą TD SYNNEX (wcześniej Tech Data) od 22 lat. Do niedawna pełniła funkcję kierownika ds. rozwoju biznesu.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *