WydarzeniaBranża ITRynek

Konferencja HPE GreenLake Day w Warszawie już 5 października

Tematem przewodnim tegorocznej konferencji jest “Efektywne IT w modelu hybrydowym”. Podczas warszawskiej edycji wydarzenia nie zabraknie m.in dyskusji o bezpieczeństwie transmisji danych, efektywności modelu chmury hybrydowej, a także problematyce zarządzania danymi oraz zrównoważonego rozwoju.

Konferencja HPE GreenLake Day w Warszawie już 5 października
Źródło: HPE

Agenda HPE GreenLake Day zakłada m.in. dostarczenie ekspertom i menadżerom IT najbardziej aktualnej wiedzy z zakresu technologii chmury hybrydowej, która stanowi jednocześnie oś strategii HPE skupionej wokół koncepcji edge-to-cloud obejmującej rozwiązania sięgające od brzegu sieci, przez centra danych i kolokację, po chmurę obliczeniową. “Widzimy, że firmy coraz częściej korzystają z nowych modeli biznesowych, a kluczowymi wyróżnikami zastosowanych technologii będą zwinność i elastyczność” – mówi Maciej Kalisiak, Compute and Data Services Sales Manager HPE Polska. “W nadchodzących latach to zdecentralizowane i hybrydowe podejście, wykorzystujące technologie w modelu usługowym, będzie jednym z dominujących trendów w działach IT. Z kolei suwerenność danych, bezpieczeństwo i ich zgodność staną się kluczem do rozwoju i utrzymania silnej pozycji na rynku” – dodaje.

Program konferencji HPE GreenLake Day został podzielony na dwie sesje tematyczne: Data & Cloud oraz Infrastructure & Security. Poprzedzi je sesja plenarna, w tym dyskusja o trendach kształtujących branżę IT. Agenda wydarzenia obejmuje m.in. studia przypadków partnerów HPE, którzy podzielą się doświadczeniem własnej ścieżki do chmury hybrydowej, sesje warsztatowe prowadzone przez ekspertów zespołu HPE Digital Next Advisory, a także pokaz możliwości platformy AI OpsRamps w zakresie automatyzacji zarządzania środowiskami muli-vendor i multicloud.

Przeczytaj również
Hyland szybko zwiększa zatrudnienie w Katowicach

Tegoroczna, warszawska edycja HPE GreenLake Day odbędzie się 5 października 2023 roku w hotelu Crowne Plaza Warsaw. Udział w konferencji jest bezpłatny. Formularz rejestracyjny dla osób zainteresowanych udziałem dostępny jest na stronie HPE GreenLake Day Warszawa.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *