Zmiany kadrowe

Krzysztof Rachwalski nowym Country Managerem Citrix w Polsce

W nowej roli ma wykorzystać doświadczenie, aby opracować i wdrożyć strategię sprzedaży. Mając na celu zwiększenie dynamiki rozwoju i ekspansję firmy Citrix w Polsce będzie rozwijał współpracę z kanałem partnerskim. Utworzony w tym roku w Citrix region rynków wschodzących będzie koncentrował się na krajach o wysokim wzroście: Rosji i WNP, Europie Wschodniej – obejmując Czechy, Węgry, Polskę, Słowację, Turcję, Izrael, kraje Europy Południowo-Wschodniej – Bliskim Wschodzie, Afryce Północnej oraz Afryce Subsaharyjskiej.

Krzysztof Rachwalski nowym Country Managerem Citrix w Polsce

Nowy Country Manager wspiera Andy’ego MacDonald’a, regionalnego wiceprezesa Citrix na rynki wschodzące, odpowiadającego za wzrost sprzedaży i rozwój usług Citrix w tym regionie. Krzysztof Rachwalski będzie podlegał Vicky Rentzepi, dyrektor regionalnej odpowiedzialnej za Europę Wschodnią, która również dołączyła do Citrix w 2018 roku.

Krzysztof Rachwalski ma 19-letnie doświadczenie w branży IT, z czego 8 lat przepracował w firmie IBM. Odpowiadał tam za sprzedaż oprogramowania i rozwiązań w sektorze MSP, przemyśle oraz w sektorze finansowym. W 2008 roku dołączył do VMware, gdzie był odpowiedzialny za rozwój sprzedaży i zarządzanie relacjami z partnerami oraz klientami korporacyjnymi. Działał również jako niezależny doradca strategiczny. Z sukcesem kierował regionem Europy Wschodniej w Veeam Software, gdzie budował, rozwijał i zarządzał grupą ponad 2000 partnerów i 15 dystrybutorów, a także globalnymi partnerstwami strategicznymi w tym regionie.

“Krzysztof Rachwalski posiada szerokie kompetencje z zakresu zarządzania sprzedażą oprogramowania i technologii oraz umiejętności związane z rozwojem biznesu. Wniesie istotny wkład nie tylko do kadry zarządzającą odpowiedzialnej za rynki wschodzące, ale przede wszystkim do relacji z klientami i partnerami Citrix oraz do sojuszy strategicznych w Polsce ” – powiedziała Vicky Rentzepi, Regionalna Dyrektor w Europie Wschodniej.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *