Zmiany kadrowe

Łukasz Bromirski nowym szefem sprzedaży w Cisco Poland

Dotychczasowy CTO, kierujący działem inżynierów w polskim oddziale Cisco, przejmuje kierowanie działami sprzedaży w firmie jako Regional Sales Manager. Na stanowisku CTO zastąpił go Maciej Szeptycki.

Jak mówi Dariusz Fabiszewski, prezes zarządu Cisco Poland, awans Łukasza Bromirskiego to nie jedyna zmiana. Podlegać mu będą Piotr Skirski, dotychczasowy dyrektor Działu Sektor Publiczny i Przedsiębiorstwa oraz Kamil Ciukszo, wcześniej dyrektor Działu Service Providersw Cisco Systems Poland.

Piotr Skirski obejmuje teraz stanowisko dyrektora ds. projektów strategicznych odpowiedzialny za pierwszy z dwóch strategicznych kierunków rozwoju Cisco Poland – rozwiązania dla administracji samorządowej, zwłaszcza projekty finansowane ze środków Unii Europejskich takie, jak zapewnienie dostępu do sieci, czy tzw. lokalna chmura obliczeniowa, a nawet FTTH – Fiber To The Home. Ma też odpowiadać za współpracę z regulatorami.

Kamil Ciukszo, jako Strategy & Operations Manager, odpowiada dziś za drugi strategiczny kierunek rozwoju Cisco Poland – usługi managed services i cloud computing. Ma też proponować nowe rozwiązania oferowane na rynku. Dziś jest to telefonia IP z chmury, ale już wkrótce będzie to – jak zapowiada Dariusz Fabiszewski – contact center z chmury, czy wideokonferencje z chmury.

Drugi to managed serwisie i cloud – Kamil Ciukszo będzie wymyślać nowe produkty. Przykłady: takie, jak Integrated – telefonia IP z chmury… Wszystko przez partnerów. Kolejne Contact center z chmury, wideokonferencje z chmury (robiono Tritech). Drugą z tych usług oferuje już nawet jeden z partnerów Cisco – Tritech System Technology.

Łukasz Bromisrski – sprawujący pieczę nad całą sprzedażą Cisco Poland – ma, korzystając ze swojego doświadczenia inżyniera pokazywać jak sprzedawać rozwiązania, a nie poszczególne funkcjonalności urządzeń Cisco.

Zmiany te nastąpiły w lutym 2014 r., a oficjalnie zostały ogłoszone na Cisco Forum 2014 w Zakopanem.

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *